Zenit stále na čele. Piráti zo Žiaru s prvou výhrou v TFL

Šport, Správy hlavné, Všetky správy

Štvrté kolo TFL prinieslo zaujímavé výsledky, ale aj dve červené karty. Jozef Król (Martinské medvede) oslavil päťdesiatku hetrikom. Jožkovi v mene TFL blahoželáme a prajeme, aby mu slúžilo zdravie a ešte veľa rokov naháňal deravú loptičku v TFL.

Žiar nad Hronom – Včelín 3:2
V tomto zápase sa zrodil možno prekvapujúci výsledok, ale Žiar od začiatku zápasu viedol. Súperovi odskočili na skóre 3:0 a hrali v pohode. V tretej tretine Včelín už len znížil na 3:2.

Zenit – Fbk Turany 5:3
Zápas ako na hojdačke. Najprv viedol Zenit 1:0, no do konca tretiny Turany otočili stav na 1:2. V divokej druhej tretine po dvoch červených kartách sa skóre vyrovnalo na 3:3. V tretej tretine sa Zenitu podarilo streliť dva góly a rozhodol o výhre 5:3.

Bernoláčik – Flok 6:3
Bernoláčik sa dostal do vedenia už v prvej tretine. Flok sa ale nevzdal a znížil na 2:1 ešte do konca prvej tretiny. Bernoláčik však zabral a nakoniec zvíťazil 6:3.

Immortals Martin – Medvede 4:13
Medvede v prvej tretine strelili 5 gólov a do konca zápasu hrali v pohode. V ďalšom priebehu zápasu medvede nepripustili drámu a zvíťazili 13:4. V tomto zápase sa čerstvý päťdesiatnik Jozef Król predviedol hetrikom.

ZDROJ: -OK-, foto: Braňo Tomčány