Zastav sa na Malej hore

Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy
Zapojte sa do verejného hlasovania za projekt „Zastav sa na Malej hore“ a prispejte tak k zlepšeniu oddychovej zóny v centre mesta.
Mesto Martin sa opäť uchádza o grant, ktorého cieľom je zlepšiť život v meste. V rámci programu „ Gesto pre mesto “, ktorý podporuje Raiffeisen banka, môžeme získať finančný dar vo výške 1 000 eur  v prípade, že projekt získa najväčší počet hlasov v celom regióne. Preto aj vďaka Vám môžu do priestoru na Malej hore pribudnúť oddychové lavičky. Projekt mesta už postúpil do verejného hlasovania medzi 5 najlepších a odteraz  je jeho úspešnosť vo Vašich rukách!
Ako hlasovať?    
Vyplňte požadované údaje na stránke: https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/martin  a odošlite svoj hlas. Po odoslaní  hlasu Vám bude doručený formou SMS správy tzv. hlasovací SMS kód, ktorý taktiež použijete pri vypĺňaní formulára. Po jeho odoslaní bude hlasovanie ukončené.
Podporte nás! 
O úspešnosti projektu môžete rovnako rozhodnúť  zdieľaním na facebooku, rozposlaním emailu s odkazom na projekt svojim známym, ako aj umiestnením informácie o projekte na viditeľnom mieste vo svojom okolí.
Ďakujeme!
ZDROJ: Mgr. Zuzana Kalmanová

Komentáre