Založte si spoločnosť jednoducho, rýchlo a online

PR, PR články

Vďaka internetu sa dnes rozbieha všetko. Cez mobilnú aplikáciu v mobile ovládate celú domácnosť a svoje povinnosti alebo prácu riešite cez online systémy. Pre mnohých je ale prekvapením, že si veľmi jednoducho, rýchlo a pohodlne, možno aj z domu, založíte aj svoju spoločnosť. Povieme vám, čo všetko k tomu potrebujete.

Profesionálna firma

Ak si chcete založiť spoločnosť alebo novú firmu klasickým spôsobom, nevyhnete sa zdĺhavým procesom overovania všetkých dokumentov a splnenia stanovených podmienok. Jednou z nich je napríklad to, že k založeniu spoločnosti s ručením obmedzeným potrebujete základné imanie. Sumu 5000 €, dnes ale len tak rýchlo niekto z rukávu nevysype.

Pokiaľ sa ale rozhodnete založiť spoločnosť online tak, že si vyberiete akciový balík „All Inclusive“, môžete mať svoju novú firmu už od 244 €. S elektronickým podaním takéto založenie zvládnete spolu s nami z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

K dispozícii máte aj možnosť registrácie spoločnosti k DPH, celkovú registráciu spoločnosti na Živnostenskom úrade a v Obchodnom registri. Všetko za vás vybaví skúsená firma, ktorá sa takouto činnosťou a službami pohodlného založenia spoločnosti zaoberá už dlhodobo.

Nezabudnite na virtuálne sídlo

Sídlo spoločnosti je jednou zo základných podmienok, ktorú budete musieť pri založení novej firmy splniť. Môžete si ho zriadiť doma, získať kúpou alebo prenájmom klasickej kancelárie – alebo na to využiť službu najvýhodnejšieho virtuálneho sídla v Bratislave. Je v dobrej lokalite a má všetko, čo potrebujete. Označenie a správu vašej administratívy, ktorá bude na túto unikátnu adresu zaslaná.

Informovanie v online systéme, formou SMS alebo e-mailu. Jednoducho tak, ako si to nastavíte. Nemusíte si vybavovať povolenia a notárom overené súhlasy od nájomcu na využívane priestorov na podnikanie. Všetko vybavíte v priebehu niekoľkých hodín a na jednom mieste, vďaka čomu vám ostane viac času na správny výber kvalitných pracovných odevov pre zamestnancov.

Komentáre