Výluky vlakov v Turci v týždni od 2. októbra 2017

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy, Výluky vlakov

Prinášame vám aktuálne informácie o výlukách a obmedzeniach v železničnej doprave, na ktoré upozorňuje Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK). Výluky vlakov sa týkajú nadchádzajúceho týždňa – od 2. októbra 2017.

2.-4. október 2017 (pondelok-streda), od 8:05 do 13:00
Úsek Príbovce – Rakovo – Diviaky
ŽSR budú realizovať výlukové práce, ktoré budú mať za následok dočasné obmedzenie osobnej železničnej dopravy od 08:05 do 13:00.
Zmena: V dôsledku výluky bude zmenený nástup a výstup cestujúcich na zastávkach Kláštor pod Znievom, Jazernica, Malý Čepčín. Na zastávkach Kláštor pod Znievom, Jazernica, Malý Čepčín sa vystupuje a nastupuje z a do osobných vlakov smerom do Turčianskych Teplíc na opačnej strane, vľavo v smere jazdy vlaku.

5.-6. október 2017 (štvrtok a piatok), od 7:30 do 12:55
Úsek Diviaky – Príbovce – Rakovo
ŽSR budú realizovať výlukové práce, ktoré budú mať za následok dočasné obmedzenie osobnej železničnej dopravy od 07:30 do 12:55.
Zmena: V dôsledku výluky bude zmenený nástup a výstup cestujúcich na zastávkach Malý Čepčín, Jazernica, Kláštor pod Znievom. Na zastávkach Malý Čepčín, Jazernica, Kláštor pod Znievom sa vystupuje a nastupuje z a do osobných vlakov smerom do Martina na opačnej strane, vľavo v smere jazdy vlaku.

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre