Všetko pre mimino – najširší výber tovaru pre bábätká a tehotné mamičky

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Už ste to počuli? Máme skvelú správu pre všetky mamičky, bábätká aj starostlivé babičky!

Najväčší špecializovaný obchod v martinskom Strojári Všetko pre mimino (S. H. Vajanského 2, Martin), ponúka najširší výber toho najkrajšieho a najkvalitnejšieho sortimentu pre bábätká, a to od narodenia až do šiestich rokov, samozrejmosťou je aj sortiment pre tehotné ženy.

Na jednom mieste nájdete oblečenie, sety do postieľok, zavinovačky, fusaky, potreby pre dojčenie, kŕmenie, prebaľovanie, autosedačky, ako aj hračky.

A to nie je všetko!

Vybrať si môžete aj z veľkého množstva detských kočíkov za bezkonkurenčnú cenu. Kamenný obchod Všetko pre mimino myslí naozaj na všetko.

Tovar v predajni je od nemeckých, švajčiarskych, belgických, českých, poľských, ale hlavne od slovenských výrobcov.

Obsluha vám rada všetko ukáže, vysvetlí a poradí. Samozrejmosťou je tiež kompletný servis pri zložení či rozložení kočíkov, sedačiek, postieľok…

Predajňa je priamo v centre mesta Martin, otvorená každý pracovný deň (pondelok – piatok) medzi 09.00 a 18.00 hod. Do obchodu sa dostanete ľahko aj s kočíkom vďaka bezbariérovému prístupu.

V sobotu a v nedeľu mimo otváracích hodín je Všetko pre mimino na telefóne a vie na požiadanie zákazníka otvoriť predajňu.

ZDROJ: PR článok

Komentáre