VIDEO: Pavol Habera a Team sa po troch rokoch opäť predstavia v Martine

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Paľo Habera a jeho kapela Team je momentálne na svojom veľkom turné po Česku a Slovensku. Dnes (29.6.) to odpália na amfiteátri v Martine, predkapelu im bude robiť Juraj Hnilica. Otvorenie brán je naplánované na 18:00.

„Na prípravu koncertu Team sme mali vyhradený celý týždeň, takže od pondelka sa nepremietalo, začneme opäť v pondelok 1. júna, zhodou okolností hudobným filmom Yesterday. Keďže Team má jednu z najväčších scén, tak jej stavba trvá viac dní. Bude to najväčšia scéna v histórii amfiteátra. Veľkosťou je podobná Elánu, avšak navyše je 10 metrové mólo medzi divákov a posun nastal aj v LED efektoch, predsa len už ubehli ďalšie dva roky a opäť je technika o kus ďalej. Na fotkách koncertu z Nitry si to môžete pozrieť a posúdiť sami, slová sú zbytočné,“ vyjadril sa pre Turčania.sk riaditeľ martinského Amfika Michal Vanko.

Nakoľko podľa organizátorov bude vysoká účasť, budú tomu zodpovedať aj organizačné zabezpečenie čo do množstva ľudí a techniky.

„Brány areálu sa otvárajú o 18:00, koncert začne okolo ôsmej hodiny. Predskokan bude známy Martinčan Juraj Hnilica a po ňom to odpáli samotný Team. Odporúčame prísť do Amfika v predstihu, aspoň o siedmej, pol ôsmej, ale kľudne aj skôr. Na vstup do areálu budú dve hlavné brány na kopcoch po stranách. Od cintorína a od múzea. Klasický vchod bude slúžiť pre V.I.P. návštevníkov, ktorí si kúpili vstupenku na státie priamo pod pódiom. Zakázané sú ostré predmety (aj dáždniky), sklenené fľaše a podobne nevhodné veci. Zároveň chceme poprosiť o zváženie cestovania do Amfika autom, z dôvodu zaplnenosti parkovacích plôch v okolí amfiteátra,“ uzavrel Vanko.

NITRA, boli ste skvelí! ?Budúci týždeň sa presúvame do Popradu a Martina. Tešíme sa opäť na takúto atmosféru!?Buď toho súčasťou aj ty! Vstupenky v predaji: http://bit.ly/team-tour

Uverejnil používateľ Silvi Production Nedeľa 23. júna 2019

ZDROJ: Turčania.sk, video: Silvi production

Komentáre