VIANOČNÁ AKCIA na tepovanie sedačiek, kresiel a taburetiek, teraz len za 30 eur

PR články, Správy hlavné, Správy z regiónu, TOP_1, Všetky správy

Prichádzajú k nám vianočné sviatky, ktoré najradšej trávime so svojimi blízkymi v pohodlí domova, kde je čisto a útulne. Firma ROAS ponúka svoje služby, ktoré vám pomôžu, aby ste na tieto sviatky boli skvele pripravení.

V domácnostiach na sedacích súpravách, kreslách ale aj taburetkách ich majiteľom vo väčšine prípadov naozaj záleží, a preto ocenia, ak je ich čisteniu a údržbe poskytnutá správna a účinná starostlivosť.

Pri čistení čalúnenia si je potrebné uvedomiť, že nečistoty ktoré sa v ňom vyskytujú, sú úplne odlišného pôvodu ako nečistoty na kobercoch. Okrem bežného znečistenia prachom ide najmä o vlasový maz, pot a ďalšie znečistenie od kontaktu s telom. Aj preto je k jeho čisteniu potrebné pristupovať so špeciálnou starostlivosťou.

Firma ROAS, ktorá je zameraná aj na prvotriedne čistenie sedačiek, kresiel, taburetiek, kobercov a ďalších interiérových doplnkov ponúka momentálne skvelú akciovú ponuku. Za 30 eur vám profesionálne vyčistí vašu sedačku, v cene je aj vyčistenie kresla a taburetky.

A stačí tak málo. Zavolajte na telefónne číslo +421 917 340 811 alebo napíšte na emailovú adresu roas@roas.sk a o čistenie sa už postará firma ROAS.

AKCIA PLATÍ PRE MESTO MARTIN A OKOLIE DO 10 KM v období od 20.11.2018 do 21.12.2018.

Čistota a poriadok sú základom pre vytvorenie príjemného prostredia pre prácu, relax i oddych. Ich udržanie si však vyžaduje istú námahu a čas.

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej povinností je však práve čas ten, ktorý nám chýba a naviac, čas, ktorý môžeme stráviť so svojimi blízkymi je na nezaplatenie. Nestrácajte ho teda každodenným upratovaním a prenechajte tieto povinnosti firme ROAS.

Firma ROAS zabezpečí vďaka svojmu profesionálnemu prístupu pri upratovaní vašich bytov, domov, kancelárií, firiem a budov, aby ste tento čas získali pre seba, svoju prácu a svojich blízkych.

Ďalšie informácie nájdete na web stránke firmy ROAS www.roas.sk.

ZDROJ: Reklamný článok

Komentáre

ARC PUB MARTIN