Pestrý víkend: Turčiansky kotlík, Spartan Race, Kultúrne leto na Severe, Samo Tomeček v Tulipe

Kultúra, Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Aj počas tohto víkendu to v Martine a jeho okolí žije. Od varenia guľášu, cez šport až po bývalého finalistu Superstar. Program je naozaj pestrý, stačí si vybrať.

TURČIANSKY KOTLÍK - jazero Ontário pri Sučanoch15. júl 2017 TURČIANSKY KOTLÍK – jazero Ontário pri Sučanoch
Hlavná myšlienka podujatia sú preteky vo varení kotlíkového gulášu. Na celý deň je pripravený bohatý program, súťaže, hudobné vystúpenia. Tohto roku je headlinerom akcie legendárna česká rocková kapela Alkehol.

Počas celého podujatia sa čapuje vychladené pivo a taktiež je možnosť posilniť sa aj gulášom či grillovanou klobásou. Ďalšie body programu sú ukážky činnosti slovenskej armády, animátorské kútiky pre deti a je pripravená obrovská vatra. Pre bližšie informácie 0908 937 426 / 0907 088 154.

15. júl 2017 Reebok SPARTAN RACE 2017 – Valča, Valčianska Dolina
Všetky informácie nájdete na tejto adrese. Kategórie: SPRINT, ULTRA BEAST, JUNIOR, HURRICANE HEAT

ULTRA BEAST – 42 km a viac + minimálne 60 prekážok, 6 až 12 hodín – závisí od kondície pretekára. To je všetko čo potrebujete vedieť … očakávať neočakávané. Ale prosím zvážte následujúce: Trasa je v cross country štýle, která vás povedie lesom a krovinami, priekopami a ,možno aj horolezeckými prekážkami ako aj nerovným terénom s krytými koreňami, alebo drátmi, vodou, alebo kľzkym povrchom. Preto je nutné zdôrazniť, že zranenia môžu nastať pri pádoch, zakopnutí, pošmyknutí atď. alebo pri prekonávaní prekážok. Okrem toho nebezpečie môže byť spôsobené pádmi ostatních účastníkov. Z toho dôvodu žiadame, aby ste upravili rýchlosť běhu a chovanie podľa podmienok, viditeľnosti a priepustnosti na trase a danej prekážke.

16. júl 2017 Kultúrne leto – Martin (Námestie Sever)
Aj tento rok mesto Martin pripravilo pre širokú verejnosť bohatý letný program plný filmu, hudby a zábavy. V Nedeľu sa na pódiu predstaví od 15:30 hod. Divadlo Babscénus (DÚHOVÁ LOĎ) a od 17:00 hod. si môžete zaspomínať na velikána slovenskej hudobnej scény rokov minulých Karola Duchoňa.

Kultúrne leto – Martin (Námestie Sever)

16. júl 2017 Samo Tomeček, Stay Tuned, Šmolkovia – Tulip Martin
Už túto nedeľu sa môžete tešiť na Tulip Garden Party, na ktorej vystúpi spevák Samo Tomeček, ktorého poznáte nie len z talentovej show, ale aj z relácie Milujem Slovensko!

Na Garden party vystúpi aj kapela Stay Tuned, ktorá rozprúdi atmosféru v Relax zóne pred vystúpením Sama Tomečka. Okrem výborných interprétov bude pre vás pripravený Aquazorbing, súťaže pre deti, Šmolkovia, skákací hrad a veľa ďalších aktivít.

Samo Tomeček, Stay Tuned, Šmolkovia - Tulip Martin

Komentáre