Turčiansky Ďur: Leteckí záchranári zasahovali pri nehode motorkára a osobného auta

Krimi, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Dnes (20.04. 2019) došlo krátko po 15:30 hod. k dopravnej nehode pri obci Turčiansky Ďur. Na miesto boli vyslané všetky záchranné zložky ako aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby zo Žiliny.

Podľa predbežných informácií z Krajského operačného strediska HaZZ v Žiline, došlo na ceste k zrážke motocyklistu a osobného auta. Motocykel sa po nehode vznietil a začal horieť. Podľa ďalších informácií, došlo pri dopravnej nehode k zraneniam.

AKTUALIZÁCIA 19:21

„Išlo o čelnú zrážku motocyklistu a osobného motorového vozidla. Po zrážke ostal motorkár ležať v bezvedomí mimo vozovky. Na mieste zasahovali všetky zložky integrovaného záchranného systému. Po prílete záchranárskeho vrtuľníka sa lekár pridal k záchranárom a pokračoval s nimi v rozšírenej kardiopulmonálnej resuscitácii. Zranenia, ktoré 39 ročný muž silným nárazom utrpel, však boli nezlučiteľné so životom a ani záchranári mu už nedokázali pomôcť a rozsiahly zraneniam na mieste podľahol,“ informuje na svojej webstránke Vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE.

Turčiansky Ďur: Leteckí záchranári zasahovali pri nehode motorkára a osobného auta

ZDROJ: Turčania.sk, foto: Ivana Skaličanová

Komentáre