Turčianske Teplice budú hostiť Fashion Summer EVENT s Borisom Hanečkom

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Turčianske Teplice budú hostiť Fashion Summer EVENT - Boris Hanečka

Módny návrhár Boris Hanečka počas akcie ukáže svoj pohľad na modernú mestskú ženu, ktorá už dávno nie je taká ako kedysi.

Boris Hanečka bude zaujímavo rozprávať o svojich začiatkoch, inšpiráciách a úspechoch. Hosťami talkshow budú Katarína Diková Strýčková (madame etiquette) a MUDr. Dušan Červeň (estetická medicína). To všetko prebehne 19. septembra o 17:00 v Hoteli Royal Palace v Turčianskych Tepliciach.

Viac o akcii porozpráva Boris Hanečka, ktorý pre Turčania.sk poskytol krátky rozhovor.

Čo vás viedlo urobiť svoju najnovšiu módnu prehliadku mimo Bratislavy?

Dlho som mal v hlave myšlienku prísť za dámami do ich miest a mestečiek. Dať im dotyk s mojou tvorbou, mojou prácou. Ukázať, že nerobím módu „len“ na Ples v opere. Som veľmi rád, že agentúra STILL CREATE, mi na profesionálnej úrovni pomohla s realizáciou tejto myšlienky.

Ale prečo mesto Turčianske Teplice?

Nakoľko moja manažérka Katarína Sýkorová pochádza z Martina a pozná tento región, zdalo sa nám to prirodzené, aby sme začali práve v tomto krásnom kúpeľnom meste. A našli sme tu výnimočný priestor. Predstavu máme, že by sme chceli z tohto eventu urobiť tour po Slovensku. Tak uvidíme, ako sa to bude páčiť prítomným dámam, necháme sa prekvapiť.

Na čo sa tešíte najviac 19. septembra v Turčianskych Tepliciach?

Teším sa na samotný priestor hotela Royal Palac, ktorý je dych berúci. Teším sa na generálneho partnera MD Bavaria Žilina, ktorý vystavia úžasné a hlavne bezpečné autá a veľmi radi prítomným dámam predvedú ich kvality, KORFF Milano, ktorí pozvali makeup artistky až z Milána. Je to luxusná, hypoalergénna dekoratívna kozmetika. Zo slovenských značiek sa teším na značku FaceDerma, ktorá sa zaoberá kmeňovými bunkami a pleťovou kozmetikou. V rámci IT technológií a reklamy je to spoločnosť Weby Group, ktorá veľmi rada pomôže prítomným dámam s online reklamou. A v neposlednom rade sa teším na spoločnosť Neotec, nakoľko je to lokálna, silná firma a zaoberá sa odevným priemyslom, ako aj na spoločnosť SIKLIENKA, ktorá sa zaoberá výplňovými materiálmi a jedna z prvých spoločností na Slovensku, ktorá sa zaoberá krásou a estetickou medicínou. A samozrejme sa v prvom rade teším na dámy, ktoré si dokážu zadeliť čas a finančné prostriedky a prídu sa pozrieť na našu fashion show plnú prekvapení, módy, dobrej hudby a vôní. Lebo to všetko robíme pre ne.

Boris, ako bude samotný večer prebiehať?

Celý event sa začína o 17:00 a je pomyselne rozdelený na dve časti. Večer má na starosti skvelá a krásna Vera Wisterová, ako moderátorka, o hudbu sa postará najlepší slovenský DJ, DJ EKG. Je to vôbec prvýkrát, že sa spoja naše umelecké svety. Miro ešte nikdy nehral na prehliadke a mne ešte nikdy nehral žiadny DJ, takže to bude určite skvelé a hlavne iné ako sme navyknutí.

Ako som spomínal, celý event má dve časti – talkshow, Vera a hostia. Jedným z nich som aj ja, ďalšími sú Katarína Diková Strýčková – protokol a etiketa, a za estetickú medicínu je to MUDr. Dušan Červeň. Počas talkshow sa prítomné dámy dozvedia veľa zaujímavého a určite dostanú priestor aj na svoje otázky. Cieľom pre nás je, aby dáma dostala informácie ako sebavedomejšie vystupovať, dobre sa cítiť a ako sa správne obliecť, aby v sebe objavila opäť „ženu“ z obdobia Great Gatsby.

Čo všetko máte ešte pripravené návštevníčky podujatia?

Určite veľa zaujímavostí, prekvapení, ktoré keď odhalím, už nebudú prekvapeniami. Ale čo sme vymysleli a v čom sme iní? Po prehliadke budú k dispozícii moje krajčírky, ktoré so mnou spolupracujú už roky. A budú pripravené, že keď sa prítomnej dáme bude páčiť konkrétny model a chcela by ho mať doma za prijateľnú cenu, moje krajčírky ju zmerajú, a dohodnú si s ňou termín skúšky. Buď to bude u mňa v ateliéri v Bratislave a zažije tú atmosféru, ktorú tam mám keď tvorím, alebo prídem aj s krajčírkou k nej domov. Chcem naozaj spoznať dámy, ktoré prídu na môj event. Veď nikto nepovedal, že práve ony nemôžu byť mojou inšpiráciou pri ďalšej tvorbe. Naozaj sa teším na tento večer a verím, že sa tam všetci vidíme.

Ďakujeme za rozhovor.

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre