Turčania.sk: Pozrite sa, aké články vás najviac zaujali počas roka 2017

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Rok 2017 bol pre našu redakciu Turčania.sk prvý. Náš portál funguje od 15. apríla 2017, čo znamená, že vám prinášame a snažíme sa o čo najaktuálnejšie články už 260 dní.

Za tento čas sme zaznamenali cez 295 tisíc vašich návštev. Vydali sme 950 článkov, ktorých prečítanosť sa vďaka vám vyšplhala na viac ako 340 tisíc. A na našej Facebook-ovej stránke vás je do dnešného dňa 4144 lajkujúcich. Jedným slovom, ďakujeme!

A aké články vás najviac zaujali? Medzi najčítanejší patril rozhovor primátora mesta Andreja Hrnčiara, ďalej to bol článok o otvorení OC Galéria Martin, veľkú čítanosť majú aj policajné správy. Rekordné čísla mal aj článok Eriky Cintulovej – Tankodrom: prečo sa po poklepaní základného kameňa stále nepracuje na rekonštrukcii cesty I/65?, o výsledkoch župných volieb či články z diania v regióne, ale aj sériu článkov od Ivany Tatárovej Turčania v dejinách. Veľké čísla čítanosti však patrili aj článkom na sklonku roka – Nový šokujúci videoklip, v ktorom má prsty Robo Mikla, aj Pavla Hirax Baričáka alebo článok o bezplatnom parkovaní v martinskej nemocnici.

Vašu pozornosť zaujali mnohé ďalšie články na Turčania.sk. My vám za vašu priazeň ďakujeme. Sme radi, že vám môžeme prinášať aktuálne a zaujímavé články z regiónu a veríme, že i naďalej ostanete s nami.

Turčania.sk: Pozrite sa, aké články vás najviac zaujali počas roka 2017

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre