SÚŤAŽ: Hra O láske v podaní Karela Rodena a Jany Krausovej sa blíži, súťažte o 6×2 vstupenky

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Ľahko brutálna komédia o vzťahu, ktorý otvára pandorinu skrinku s nápisom dlhoročné manželstvo. Uznávaní herci Karel Roden a Jana Krausová v hlavných úlohách ako pár stredného veku preberajú vo svojom prepychovom byte rôzne traumy zo svojho vzťahu.

O láske – Karel Roden & Jana Krausová – Martin 29.4.2019 19:00 v Dome Odborov Strojár.

Lístky dostupné na Ticketportal.sk tu, vo vstupnej hale kina Strojár, v predajni PERLA-TEX tel:+421904 444 233 a v TIK Martin.

SÚŤAŽ O 6X2 VOĽNÉ VSTUPENKY

Chcete vyhrať dve vstupenky (súťažíte o 6×2 vstupenky) na hru O láske? Je to jednoduché. Zdieľajte tento článok na svojom profile a budete zaradení do žrebovania, ktoré prebehne v pondelok, 15. apríla 2019 o 18:00 h. Víťazi budú uverejnení na Facebooku Turčania.sk. Držíme palce.

O láske je jediná hra z pera francúzskeho spisovateľa Philippa Claudela (Parle-moi d´amour). V úspešnom komornom predstavení dominuje ľahko drastický humor. Claudel je však známy najmä ako románopisec, ktorý sa zaoberá temnými témami a so zaujatím sleduje podivne spletitú ľudskú povahu. Pomerne výraznú popularitu mu vyniesol televízny seriál Miss Harriet (2007), na konte má viacero kníh preložených do tridsiatich jazykov a radí sa medzi najtalentovanejších spisovateľov súčasnej generácie. Ako režisér nakrútil film Il y a longtemps que je t‘aime, ktorý mal svetovú premiéru na festivale v Cannes.

SÚŤAŽ: Hra O láske v podaní Karela Rodena a Jany Krausovej sa blíži, súťažte o 6x2 vstupenky

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre