SÚŤAŽ: Festival Made in Czechoslovakia už tento víkend, súťažte o štyri vstupenky

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Festival Made in Czechoslovakia sa uskutoční v sobotu 15. septembra v prírodnom kine Amfiko v Martine. Na festivale vystúpia českí a slovenskí speváci, speváčky aj kapely, ktorých hity tvorili dôležitú súčasť československej hudobnej scény v 80. rokoch 20. storočia.

SÚŤAŽ O 2X2 VOĽNÉ VSTUPY.

Chcete vyhrať dve vstupenky (súťažíte o 2×2 vstupenky) na festival Made in Czechoslovakia v Amfiku Martin? Je to jednoduché. Zdieľajte tento článok verejne na svojom profile a budete zaradení do žrebovania, ktoré prebehne zajtra, 14. septembra 2018 o 18:00 h. Víťazi budú uverejnení na Facebooku Turčania.sk. Držíme palce.

Podujatie Made in Czechoslovakia odštartuje o 13:00 slovenská kapela Vidiek s nezameniteľným frontmanom Jánom Kuricom. Popoludní a večer sa na pódiu postupne vystriedajú viacerí významní interpreti. Medzi prvými vystúpia popové idoly vtedajších tínedžerov – Beáta Dubasová, ktorá sa preslávila najmä hitmi Sme také, aké sme alebo Dievča z reklamy, a Robo Grigorov so svojím typickým hlasom a piesňami ako Ona je Madona či Kým ťa mám. Ako posledný Slovák sa predstaví Richard Müller, priekopník elektronického popu, ktorý má na svojom konte 20 sólových albumov, desiatky prestížnych ocenení a vyše milióna predaných nosičov.

Z českých speváčok sa na pódiu objavia dve divy československej pop-music – speváčka, skladateľka, textárka i klaviristka Marie Rottrová a speváčka aj herečka Helena Vondráčková, ktoré na scéne pôsobia už viac ako 50 rokov. Festival uzavrie svojím vystúpením česká pop-rocková skupina Turbo, známa svojou piesňou Chtěl jsem mít.

Made in Czechoslovakia je unikátny projekt svojho druhu, aký sa dosiaľ neuskutočnil ani na Slovensku, ani v Čechách. Usporiadateľom podujatia je Kultúrna scéna Martin, ktorá sa rozhodla takouto atraktívnou formou osláviť 100. výročie založenia spoločnej Československej republiky.

Vystúpia:
13:00 – Vidiek
14:30 – Beáta Dubasová
16:00 – Robo Grigorov
17:30 – Marie Rottrová
19:00 – Richard Müller
20:30 – Helena Vondráčková
22:00 – Turbo

Udalosť: https://www.facebook.com/events/250223692204359/

Nákup lístkov on-line cez TICKETPORTAL: https://www.ticketportal.sk/Event/Made_in_Czechoslovakia

V hotovosti si môžete lístky zakúpiť v:
TIK Martin
Call centrum Gaya, s.r.o.
Cafe Lýra (SKD Martin)
Vinotéka André pri OC Tesco Martin (veľké Tesco)
Vinotéka André – Turčianske Teplice
Obecný úrad Turčianska Štiavnička
Obecný úrad Žabokreky
Habanero Steak Pub (Vrútky)
Mestská knižnica Hany Zelinovej (Vrútky)
MAX ŠPORT (Martin)

Oslávte 100. výročie Československa na festivale Made in Czechoslovakia

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre

ARC PUB MARTIN