SÚŤAŽ: Amfiko premieta aj v auguste. Vyhrajte vstupenky na piatok a sobotu

Od soboty (8. júla 2018) si môžu turčania opäť pozrieť filmy pod holým nebom vo svojom obľúbenom Amfiku. Naposledy sa premietalo v auguste 2014. Martinské Amfiko tak ako jedno z prvých slovenských amfiteátrov opäť spúšťa letnú filmovú sezónu. Oproti minulosti ponúka digitálna technika možnosť premietať aj najnovšie filmové novinky.

Turčania.sk pri tom samozrejme nemôžu chýbať a v spolupráci s Amfiko Martin sme pripravili počas celého leta súťaže o voľné vstupenky. Začíname už dnes s jednoduchou súťažou o dve voľné vstupenky na piatok 10. augusta 2018 (Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka) a o dve voľné vstupenky na sobotu 11. augusta 2018 (Kým prišla búrka). Vstupenky vyhrávajú dvaja vyžrebovaní súťažiaci v poradí: prvý vyžrebovaný dve voľné vstupenky na piatok 10. augusta 2018, druhý vyžrebovaný dve voľné vstupenky na sobotu 11. augusta 2018.

SÚŤAŽ O 2X2 VOĽNÉ VSTUPY na filmové večery.

Ak chcete vyhrať dve vstupenky na filmové večery v Amfiku Martin, zdieľajte tento článok verejne na svojom facebookovom profile a budete zaradení do žrebovania, ktoré prebehne 10. augusta 2018 o 16:00. Víťazi budú uverejnení na facebookovom profile Turčania.sk. Držíme palce.

Komentáre