SÚŤAŽ: Afrika na Pionieri už v piatok, hrajte o dve voľné vstupenky

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

SÚŤAŽ: Afrika na Pionieri už v piatok, hrajte o dve voľné vstupenky

Začalo to nevinným výletom, keď po strednej škole vyrazili piati nadšenci prvýkrát na pionieroch okolo Slovenska. Každým rokom chceli vidieť toho viac a tak si pomaly plnili sny. Po deviatich rokoch sa im podarilo prejsť naprieč celým kontinentom Afriky a hlavne, natočiť film.

Poďte sa pozrieť na jediný slovenský road movie na motorkách. Ako sa pätica predierala zamrznutou Európou do Afriky, kde ich čakalo 45 stupňové peklo v Sudáne a nekonečné púšte bez paliva. Tlačenie do obrovských hôr v Etiópii, nádherné pláže Mozambiku či nebezpečný boj s maláriou.

Piati cestovatelia, 5 mesiacov na cestách, 15 tisíc kilometrov na jedných z najhorších jednostopových motorových dopravných prostriedkov.

Film Afrika na Pionieri na Amfiku v Martine už tento piatok, 19. júla 2019 od 21:30 h. Vstupné je 5 EUR. Na filme bude aj osobná účasť tvorcu Mareka Slobodníka.

Súťaž o dve voľné vstupenky

Chcete vyhrať dve voľné vstupenky na film Afrika na Pionieri? Je to jednoduché. Zdieľajte tento článok verejne na svojom profile a budete zaradení do žrebovania, ktoré prebehne zajtra, 19. júla 2018 o 14:00 h. Víťazi budú uverejnení na Facebooku Turčania.sk. Držíme palce.

ZDROJ: Turčania.sk

 

Komentáre