Richard Sulík, Erika Jurinová a Erika Cintulová zavítajú túto sobotu do Martina

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Kaviareň Čáry-Máry v Martine vás už túto sobotu, 11. novembra 2017, pozýva na prvú z radu diskusií v cykle Ako zmeniť svet. Nebudú chýbať hostia, ako Richard Sulík, Erika Jurinová a Erika Cintulová.

Myšlienku podujatia priblížil portálu Turčania.sk majiteľ kaviarne Čáry-Máry Silvo Cintula. „Chceme pravidelne organizovať stretnutia so zaujímavými ľuďmi a diskutovať s nimi o tom, ako vnímajú svet okolo nás a ako sa im ho darí meniť. Tieto večery s názvom Ako zmeniť svet budú prebiehať formou diskusie s moderátormi, ale radi by sme do debaty výrazne zapojili aj publikum. Budeme sa baviť o tom, v čom budú naši hostia výnimoční, čím sú zaujímaví a ako menia svet práve oni“, uviedol Cintula. „Hoci názov Ako zmeniť svet môže predznamenávať veľké témy, opak je pravdou. Diskusia môže skĺznuť aj k témam sladko banálnym, pretože svet okolo seba mení každý jeden z nás a každý to robí svojím jedinečným spôsobom. Začíname politikmi, a to politikmi každého druhu – europoslancom, župankou a starostkou. Radi by sme takto viedli rozhovory so zaujímavými ľuďmi raz za mesiac, vždy v sobotu večer. Pripravujeme aj stránku na facebooku, venovanú tomuto cyklu, kde bude možné nájsť aj záznam z týchto diskusií.

Ako už bolo spomenuté, v sobotu 11. novembra o 19:00 v kaviarni Čáry-Máry na Vajanského námestí sa môžete tešiť na predsedníčku Žilinského samosprávneho kraja Eriku Jurinovú. Do Martina zavíta aj poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík a chýbať nebude ani starostka Kláštora pod Znievom a novozvolená župná poslankyňa Erika Cintulová. Vstup je voľný, takže neváhajte a príďte podporiť svojou účasťou tento nový projekt. Vaše otázky ochotne zodpovedia pozvaní hostia, preto si nenechajte ujsť túto jedinečnú príležitosť.

Richard Sulík, Erika Jurinová a Erika Cintulová zavítajú túto sobotu do Martina

ZDROJ: -it-, Turčania.sk

Komentáre