Sri Chinmoy centrum – kurz meditácie čoskoro aj v Martine

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Vnútorný mier je poklad, ktorý máme v sebe všetci bez rozdielu. To čo nás delí od tohto pokladu je nekončiaci prúd myšlienok, ktorý nás sprevádza od skorého rána do neskorej noci. Tento prúd myšlienok je odrazom dnešnej doby a spôsobu života ktorý vedieme.

Meditácia je cesta osobného rozvoja. Cesta, ktorá prekonáva bariéry mysle a vedie nás k pokladu vnútorného mieru.

Kurzy meditácie

Sri Chinmoy centrá ponúkajú v súlade s pravou jogínskou tradíciou bezplatné kurzy meditácie. Počas kurzov vedených skúsenými inštruktormi môžete zistiť, ktorá meditačná technika vám prinesie tie najlepšie výsledky, pretože každá ľudská bytosť má iný prístup k meditácii. Možno budete môcť najlepšie meditovať tým, že si predstavíte obrovskú modrú oblohu, niekto iný sa ponorí do meditácie tým, že sa zameria na obľúbené kvety alebo svoj dych.

Už viac ako 25 rokov ponúkajú Sri Chinmoy Centra na Slovensku záujemcom možnosť naučiť sa umeniu meditácie. Podľa jogínskej tradície pravých duchovných majstrov a jogínov, ktorí odovzdávajú svoje znalosti z lásky k ľuďom, aj naše meditačné kurzy sú zadarmo. Financujeme ich z darov študentov meditácie Sri Chinmoya. Vo vnútornom pokoji jednotlivca vidíme kľúč k pokojnému svetu. Ten, kto má vnútorný mier, koná pokojne a súcitne.

Skúsení inštruktori poskytujú jednoduché a účinné meditačné techniky. Sri Chinmoy žil v rokoch 1931 až 2007. V približne 300 strediskách meditácie v 50 krajinách sa dnes každý môže naučiť ako meditovať.

Martin – Dom Odborov Strojár, miestnosť č. 12, ( 3. poschodie ) – 5 stretnutí vždy v pondelok so začiatkom 09.09.2019 o 18.30 hod.

ZDROJ: PR správa, foto: ilustračné

Komentáre