Spomienkový koncert Jiřího Schelingera už dnes v martinskom Irish Pube

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

JIŘÍ SCHELINGER REVIVAL OSTRAVA sa v rámci úspešného Buď s námi dál… tour 2018, s ktorou momentálne brázdia kluby na Morave a Slovensku, vráti už tento piatok 13. apríla 2018 späť do martinského IRISH pubu, kde minulú jeseň prebehol vypredaný koncert. Fanúškovia si budú môcť znova dopriať zásadné hity legendárneho Jirky Schelingera umocnené naviac koncertom v deň výročia Jiřího skoku z bratislavského mostu, ktorý je dodnes zahalený množstvom záhad.

Ako potvrdzujú predošle zastávky tohto turné, záujem o starou dobrú klasiku neupadá u fanúšikov všetkých vekových kategórií, naviac keď je servírovaná v tej najlepšej revivalovej podobe. A na čo sa môžu fanúšikovia Jirky Schelingera tešiť? Na bezmála štvorhodinovú show zastúpenú ako klasickými hardrockovými skladbami (Jahody mražený, Lupič Willy, Formule…), tradičnými bubblegumy (Což takhle dát si špenát, René, já a Rudolf, Sim-sala-bim…), ktoré sú však špeciálne pre toto turné odeté do ostrejšieho rockového soundu, tak i baladami (Šípková Růženka, Holubí dům, Jsem prý blázen jen…), pri nich si určite radi zatancujú aj zamilované páry, preto sa nedoporučuje nechávať svoje drahé polovičky doma.

Začiatok martinskej spomienkovej zastávky Buď s námi dál… tour 2018 je naplánovaný na 21:00. A preto sa nepredpokladá, že by vás muzika ostravského revivalu nechala v kľude sedieť na stoličkách, doporučujeme vzhľadom k predošlým zastávkam zarezervovať si stôl, pokiaľ by vás predsa len počas dlhého večierku prepadla únava. Pozrite sa na FB stránky martinského IRISH pubu , kde nájdete potrebné kontakty – www.facebook.com/irishpubmartin/

Odkazy:
www.bandzone.cz/schelingerrevivalostrava
https://www.facebook.com/events/197339884194068/

Predpredaj lístkov v sieti predpredaj.sk alebo priamo v bare
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/14505-jiri-schelinger-revival-band-ostrava/

ZDROJ: TS Irish Pub

Komentáre