Fun Ski Slalom Valča 2018

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Už 20. januára 2018 sa na vás tešia organizátori 1. ročníka amatérskych pretekov Fun Ski Slalom Valča, ktorý sa uskutoční v lyžiarskom stredisku SNOWLAND Valčianska dolina.

Príďte sa zabaviť spolu s nimi, čaká na vás množstvo zábavy pre všetky vekové kategórie. Bude sa súťažiť o hodnotné ceny v amatérskom obrom slalome a stavaní snehuliaka ako aj zábava na trochu inom snehovom kopci, sánkovanie,lyžovanie a iné aktivity.

O program sa počas dňa postarajú Paci Pac, maskot Yeti, animátori a DJ Drozdo.

Tak už vieš, čo budeš robiť 20. januára 2018? Organizátori pretekov áno, budú ťa čakať vo Valčianskej doline.

Viac informácií ohľadne pretekov zverejnia organizátori o pár dní.

20. január 2018 v čase od 9:00 do 20:00

Udalosť na Facebooku: https://www.facebook.com/events/167225387216456/

Fun Ski Slalom Valča 2018

Stredisko SNOWLAND je zamerané na rodinné lyžovanie s vysokou úrovňou doplnkových služieb, od mesta Martin je vzdialené 12,5 km. Architektonicky moderne poňaté lyžiarske stredisko bolo budované ako prímestské stredisko s bezproblémovým prístupom motorovými vozidlami. Bezplatné parkovacie plochy sú pripravené pre 1200 osobných vozidiel a 10 autobusov.

Priaznivo položený severo-východný svah vytvára dobré podmienky pre lyžovanie a snowboardovanie od decembra až do marca. Upravované a technickým snehom zasnežované lyžiarske svahy sú položené v nadmorskej výške 510 až 830 m, na ktorých je 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5600 m a obtiažnosťou od ľahkých cez turistické a mierne.

Snowland návštevníkom ponúka novú modernú 4-sedačkovú lanovku s nástupným pásom a dĺžkou 1320m, prevýšením 330m a prepravnou kapacitou 2000 osôb za hodinu a 6 lyžiarskych vlekov s celkovou kapacitou 5700 osôb za hodinu. Pre najmenších a začínajúcich lyžiarov je pripravený minivlek s lyžiarskou alebo snowboardovou školou. Novinkou v našom stredisku je YETI PARK s detským vlekom, dopravníkovým pásom a rôznymi zábavnými doplnkami, určený predovšetkým pre našich najmenších.

Fun Ski Slalom Valča 2018

Stredisko SNOWLAND je zamerané na rodinné lyžovanie s vysokou úrovňou doplnkových služieb. K dispozícii návštevníkom je štýlová novozrekonštruovaná reštaurácia HUMNO, rýchle občerstvenie Fastfood, SKi bar s krbom, bufety, SKI-servis, lyžiarska a snowboardová škola, turisticko-informačná kancelária, požičovňa, úschovňa a predajňa športových potrieb. Umelé osvetlenie umožňuje vychutnávať lyžovanie či snowboardovanie aj vo večerných hodinách. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania v okolí lyžiarskeho areálu, kde sa nachádzajú bežecké trate v celkovej dĺžke 12 km.

ZDROJ: SNOWLAND Valčianska dolina

Komentáre