Simona Hlatká zo Sučian očarila divákov v súťaži Fotomodelka Európy

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Už viackrát ste si na našom portáli mohli prečítať, okrem iného, o krásnych Turčiankach. Ak navyše oplývajú aj vnútornou krásou a charizmou, o to viac stoja za pozornosť. Dnes predstavujeme nielen nádhernú fotomodelku, ale predovšetkým mimoriadne milú a pokornú mladú ženu zo Sučian – Simonu Hlatkú.

Simona Hlatká zo Sučian očarila divákov v súťaži Fotomodelka EurópyUž v detstve som snívala o tom, stať sa raz modelkou. Ako som dospievala, tak som si uvedomovala, že moja výška mi to nikdy nedovolí. Minulý rok mi napísalo jedno dievča, ktoré spolupracovalo s fotomodelingovou agentúrou, či by som sa nedostavila na casting“, spomína na svoje začiatky Simona. „Nesmierne ma to potešilo, lebo práve to bola cesta za mojím snom, kde sa nebralo ohľad na výšku. Začali prvé fotenia, kde ma naučili pózovať a tváriť sa. Medzitým mi kamarát poslal fotku, kde bolo pozvanie na casting do súťaže Fotomodelka Európy.“ Táto pôvabná Sučianka neváhala ani chvíľu a prihlásila sa do súťaže. A oplatilo sa. Spomedzi 150 dievčat sa totiž prebojovala do semifinálovej dvadsaťdvojky. Ako ďalej uviedla pre portál Turčania.sk, „absolvovali sme fotenie, kde si nás ľudia z tejto súťaže viac všimli a na základe toho vybrali finálovú šesťnástku, kde som sa dostala aj ja. Prebehlo oficiálne predstavenie finalistiek v Bratislave a presne tam sa mi zmenil život. Na druhý deň som dostala neuveriteľné ponuky.

Nás ale zaujímalo, akú najväčšiu skúsenosť dala Simonke účasť v súťaži takého „rangu“. Odpoveď bola jednoznačná – natáčanie klipu pre nemecký televízny kanál, ako aj reklám na módne značky. Tým si totiž vycibrila svoj herecký výkon. „Po pol roku účasti v súťaži Fotomodelka Európy konečne prišlo na rad finále. Síce som sa nestala fotomodelkou Európy, no divácke hlasovanie rozhodlo o mojom prvom mieste v tejto kategórii. Získala som krásne ceny, ako luxusnú dovolenku na Srí Lanke či pobyt v Taliansku. No aj tak, najväčšie víťazstvo bol ten krásny počet hlasov (300).“ Ako nám na záver prezradila Simona Hlatká, „povzbudilo ma to ešte viac a podporilo v myšlienke, že aj v nás nízkych je toho veľa a vieme niečo dokázať. Keďže si ma teraz všimlo o pár ľudí viac, prišli nové zaujímavé ponuky, na ktoré sa teším a som za ne vďačná.

Simona Hlatká zo Sučian očarila divákov v súťaži Fotomodelka Európy

Simona Hlatká zo Sučian očarila divákov v súťaži Fotomodelka Európy

ZDROJ: Turčania.sk, foto: archív Simona Hlatká

Komentáre