Rozprávkový december v rozprávkovom hračkárstve Gugugaga v Martine

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

December je plný zhonu, avšak má zmysel sa zastaviť. Zastavte sa v úžasnom rozprávkovom hračkárstve Gugugaga v Martine a vráťte sa späť v čase. Nájdete tu krásne hračky, ktoré Vám budú pripomínať Vaše vlastné detstvo.

V hračkárstve si pre všetkých pripravili akciu, ktorá bude platiť počas celého decembra a tou je zľava 5% na všetky produkty. Z hračiek si môžete vybrať priamo na predajni, ale viete si ich objednať aj z katalógov, ktoré si vypýtate u obsluhy. Okrem iného každý nákup nad 10 EUR, ktorý zrealizujete v mesiaci december bude zaradený do súťaže o poukaz na nákup v hodnote 100 EUR.

V tomto hračkárstve by ste darmo hľadali Elzu či Supermana. Nenájdete tu žiadnu komerčnú postavičku z filmu, ale len hračky, ktoré pozitívne vplývajú na pocity a emócie vašich detí. Správny vývin dieťaťa je dôležitý a hračkárstvo GUGUGAGA prináša hračky, ktoré podporujú vnímanie, motoriku, koordináciu a pamäť dieťaťa. Nájdete tu detské knižky, maliarske sady a hračky zamerané na kreativitu, fantáziu a rozvoj zručností. Dospeláci sa tu v pamäti vrátia do svojich detských čias a budú sa chcieť opäť stať deťmi. Kým si rodičia prezrú pestrú škálu výrobkov svetových značiek Janod, Small Foot, O-oops, Djeco, Vilac, BigJigs, GreenToys a iných, tak ich deti sa môžu realizovať v maliarskom detskom kútiku, ktorý je súčasťou tohto hračkárstva. Príďte sa aj Vy presvedčiť, že nie je hračkárstvo ako hračkárstvo. Gugugaga nájdete v Martine na ulici Červenej armády 23, oproti Lidlu „pod slimákom“.

Hračkárstvo GUGUGAGA nájdete aj na internete www.facebook.com/gugugaga.sk alebo na instagrame @gugugaga.sk

ZDROJ: PR článok

Komentáre

ARC PUB MARTIN