Róbert Gajdoš – nezávislý kandidát na poslanca za Záturčie

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Moje meno je Róbert Gajdoš a kandidujem za poslanca do mestského zastupiteľstva v Martine za mestskú časť Záturčie.

Dovoľte mi aby som sa predstavil: Študujem na právnickej fakulte UK v Bratislave, pričom právu sa venujem aktívne aj v právnej praxi v advokátskej kancelárii. V minulosti, som pracoval ako skladník, maliar, pokrývač krytín či operátor výroby. Viem veľmi dobre, čo je to tvrdá manuálna práca.

V živote som sa stretol s mnohými prekážkami, ktoré ma však neprinútili vzdať sa. Po neúspešnom pracovnom pohovore som sa ponúkol, že budem pracovať  celý mesiac zadarmo aby som sa dostal do špičkovej advokátskej kancelárie. Vedenie nakoniec svoje rozhodnutie prehodnotilo a dali mi šancu aj plat. Na strednej škole bolo mojím veľkým snom stať sa boxerom. Trénoval som pod vedením špičkového trénera, trojnásobného olympionika, martinčana, Michala Franeka. Vplyvom náhody som takmer prišiel o ľavé oko. S čiastočnou slepotou už nebolo možné pokračovať v závodnom športe.

To ma však neodradilo. Dnes vediem malý boxérsky klub, ktorí som založil a učím iných ľudí láske k tomuto nádhernému športu. Uvedomil som si, že milujem prácu s ľuďmi. Mám zo seba výborný pocit keď môžem pre ľudí niečo vymyslieť, zorganizovať alebo niekomu pomôcť.

Počas volebnej kampane som sa snažil ukázať svoj prístup, preto som urobil v Záturčí vôbec prvé letné kino. Ozajstnou výzvou bol však až športový deň v Záturčí ktorý som zorganizoval. Nakoniec dopadol výborne a už teraz sa teším na druhý ročník.

Vždy som rád čítal a myslím si, že je to veľká súčasť formovania osobnosti. Preto som v Záturčí na strednej zastávke osadil knižničku na stračej nôžke s ktorou mi pomáhal mladý architekt a dobrý kamarát, Marek Novosedliak.

Volebný program som zostavil čo možno najjednoduchšie a hlavne prehľadne

V prvom bode programu je zmena využitia a vybavenia dvorov v „kockách“. Chátrajúce vnútrobloky v Záturčí by mali byť miestom pre oddych a zábavu. Mojim cieľom je komplexná rekonštrukcia s dôrazom na potreby mladých rodín s deťmi, športujúcej mládeže ale aj potrebných lavičiek a zelene pre starších Záturčanov.

V druhom bode programu je vybudovanie chodníka cez pole v Záturčí. Chodník bude viesť k existujúcemu podchodu a následne pokračovať po novej lávke cez Turiec, ktorú vybudujeme aby sa Záturčania mohli rýchlo dostať do Košút až ku Kauflandu.

V treťom bode programu je to výstavba parkovacieho domu. V Záturčí nie je kde parkovať, obávam sa, že naše sídlisko do šírky neporastie a preto musíme stavať do výšky a chrániť si toľko potrebnú zeleň.

Svoj zápal, odhodlanie a chuť robiť, chcem priniesť aj do mestského zastupiteľstva v Martine. Preto vás prosím aby ste mi  v sobotu 10.11.2018 v komunálnych voľbách dali svoj hlas.

Róbert Gajdoš - nezávislý kandidát na poslanca za ZáturčieRóbert Gajdoš - nezávislý kandidát na poslanca za Záturčie

ZDROJ: Tlačová správa

Komentáre