Reštaurácia Insomnia pomáha zaháňať nudu. Ku každej objednávke daruje knižku.

Správy hlavné, Správy z regiónu, TOP_1

Momentálna situácia, ktorej v súčasnosti celý svet čelí, nie je pre nikoho z nás jednoduchá. Je však nevyhnutné aby sme sa k tomu postavili zodpovedne, pretože ako sa situácia vyvinie záleží na každom jednom z nás.

Toto náročné obdobie sa nám mnoho prevádzkovateľov reštaurácií snaží spríjemniť a to hlavne dovozom obedov priamo domov. Reštaurácia Insomnia v Martine však prišla s krásnou myšlienkou. Ku každému obedu, ktoré majú v ponuke na rozvoz každý pracovný deň, sa vám rozhodla darovať jednu zo svojej zbierky kníh.

„V mesiaci Marec, ktorý je tiež známy ako mesiac kníh, sme mali pre našich zákazníkov pripravené  knihy ako pozornosť od nás, ktoré si mohli prečítať, poprezerať alebo dokonca aj požičať domov. Avšak načo sú nám teraz knihy vyložené v reštaurácii, keď nemôžeme mať otvorené pre verejnosť?“, konštatuje majiteľ reštaurácie Michal Pirošík, ktorý Insomnii zasvätil už viac ako 11 rokov.

Rozhodol sa pre netradičný krok a ako veľký fanúšik kníh, tak chce potešiť svojich zákazníkov a zo svojej veľkej zbierky sa rozhodol darovať všetky knihy.

„ Chcel by som aspoň takouto pozornosťou prispieť k tomu aby si naši zákazníci spestrili svoj čas doma aj inak ako povinnosťami a mohli si prečítať nejakú zaujímavú knihu.“ dodáva Michal majiteľ reštaurácie Insomnia

Všetci ľudia, ktorí sú doma si tak aj vďaka tejto jeho iniciatíve a milému gestu môžu skrátiť svoj voľný čas práve čítaním.

„Núdzový stav si vyžaduje núdzové riešenia“ dodáva s úsmevom na tvári Michal, pre ktorého táto reštaurácia znamená celý jeho život.

„Keby som mal rúška na rozdávanie, tak rozdávam tie, ale mám len pekné knihy, s ktorými sa rád podelím. Dúfam, že táto situácia , v ktorej sa  momentálne nachádzame čoskoro pominie a budeme sa tak môcť znovu stretávať  u nás v Insomnii na dobrých obedoch a diskutovať možno aj o tom čo sme za ten čas strávený doma prečítali.“ konštatuje Michal.

Reštaurácia Insomnia vám na rozvoz alebo vyzdvihnutie každý pracovný deň ponúka na výber zo šiestich jedál. Aktuálnu ponuku, ako aj všetky novinky nájdete vždy na ich facebookovom profile Insomnia https://www.facebook.com/restaurantinsomnia/.

Komentáre