Radosť a príjemné pocity z komfortného hotela v Žiline

PR, PR články

Aj keď mnohí z nás preferujú letnú dovolenku v exotickej krajine, kde sa Slnkom zaliata a rozpálená pláž a more postarajú o ten najvyšší komfort, príjemnú dovolenku si môžete užiť aj na Slovensku. Máme pre vás dobrý tip na pekný hotel v Žiline, ktorému odporúčame venovať vašu pozornosť.

Prečo navštíviť Žilinu?

Je to jeden z najlepších skvostov našej krajiny, ktorý sa oplatí navštíviť. Žilina je významnou križovatkou a veľkým centrom, ktoré spája celé Slovensko. To znamená, že výlet a prístup do tejto lokality bude pre vás oveľa jednoduchší, nech ste kdekoľvek zo Slovenska.

V historickom centre mesta sa môžete prejsť po Hlinkovom námestí, pomalým tempom prejsť po Farských schodoch k známym „laubňám“ (arkádam), kde vám v nejednej kaviarni alebo reštaurácii pripravia niečo pod zub alebo na posedenie.

Pokochať sa môžete aj prírodou, spoznať hrad Strečno, Turistické trasy a chodníky v Malej a Veľkej Fatre a mnohé iné nádherné a malebné zákutia. Ak sa po čase unavíte, môžete si zložiť cestovné kufre a svoje unavené telo v jednom z najlepších ubytovacích zariadení.

Hotel Galileo v Žiline

Aj keď v centre mesta, príjemné ubytovanie vám poskytne moderný hotel v Žiline. Na úvod vás privíta recepcia a príjemný personál. Po pridelení izby sa skleneným výťahom dostanete na poschodie a do svojej komfortne zariadenej izby. Vybrať si môžete z ponuky izieb:

  • ŠTANDARD izba
  • LUX
  • a APARTMÁNY.

Vždy čistá a moderná, s pekným nábytkom, televíziou a wifi pripojením. Nechýba ani sociálne zariadenie, krásna sprcha a pokiaľ si vyberiete jednu zo 4 rohových izieb, tak aj krásny veľký balkón.  Toto príjemné ubytovanie v Žiline si ale rezervujte radšej dopredu, pretože niektoré voľné miesta sa môžu rýchlo vybookovať.

K dispozícií je aj reštaurácia a unavené telo môžete zrelaxovať aj vo fínskej saune. Ak by ste potrebovali zrealizovať oslavu alebo firemný večierok či rokovanie, dá sa hotel využiť aj na tieto účely. Všetko je vám plne k dispozícii a so službami, ktoré naozaj oceníte.

Komentáre