Príďte si zaplesať do Kláštora pod Znievom s Verou Wisterovou

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Obec Kláštor pod Znievom pozýva všetkých nadšencov plesov na 3. KLÁŠTORSKÝ PLES, ktorý sa uskutoční v sobotu 26. januára v sále hasičskej zbrojnice v Kláštore pod Znievom. Opäť zažijete príjemný večer, zábavu a možno to budete práve vy, kto si odnesie zaujímavú cenu z tomboly.

Sezóna bálov a spoločenských zábav je tu, preto vedenie obce Kláštora pod Znievom nezaváhalo a rozhodlo sa zorganizovať už tretí ročník obecného plesu. Ako býva zvykom, ani tento rok nebude chýbať kvalitné jedlo, tanečná hudba a známa moderátorská tvár. Večerom bude hostí sprevádzať Vera Wisterová a do tanca zahrá hudobná skupina Štvrtá tretina. Tešiť sa možno aj na tombolu plnú pútavých cien a samozrejme, na vynikajúcu atmosféru.

Informácie o predaji vstupeniek získate osobne na obecnom úrade, na tel. čísle 043/49 33 100 alebo 0918 461 026 u pani Ing. Kornélie Bartkovej. Cena vstupenky na osobou je 30 eur, v ktorej je zahrnutý prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, dezert, víno, polnočné občerstvenie a drobný snack na stole.

Príďte si zaplesať do Kláštora pod Znievom s Verou Wisterovou

ZDROJ: Mgr. Lucia Kuželová, foto: oficiálny plagát obce

Komentáre