Pri vstupe do rekreačného zariadenia v obci Mošovce odhalili drogy

Krimi, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Martine obvinil 19-ročného Erika (zo Žiliny) zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi čelí. Informácie pre Turčania.sk poskytol krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

„Obvineného muža v noci zo štvrtka 19. júla na piatok 20. júla zadržal pracovník súkromnej bezpečnostnej služby pri vstupe do rekreačného zariadenia v obci Mošovce, okres Turčianske Teplice z dôvodu podozrenia z drogovej trestnej činnosti. Po príchode policajtov im obvinený muž po výzve dobrovoľne vydal tri vrecka s obsahom neznámych tabliet a bol predvedený na policajný útvar. Predbežným skúmaním zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o extázu v množstve, ktoré zodpovedá 30 bežným jednotlivým dávkam drogy,“ pokračoval hovorca.

Ako na záver dodal, obvinenému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na tri roky až 10 rokov. Na obvineného muža vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Pri vstupe do rekreačného zariadenia v obci Mošovce odhalili drogy

ZDROJ: Turčania.sk, foto: KR PZ Žilina

Komentáre