Pozvánky Turčianskej knižnice v Martine

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Benefičný punč pre knižnicu, Vianočné hviezdičky z korálok, Literárne Vianoce. Akcie Turčianskej knižnice počas decembra.

Benefičný punč pre knižnicu

V tomto čarovnom predvianočnom čase pozýva Turčianska knižnica v Martine, v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja a OZ Kresadlo všetkých svojich priaznivcov na mikulášsky benefičný punč.
Zakúpením punču podporíte nákup nových kníh pre knižnicu a rôznorodé knižničné aktivity pre deti i dospelých.
Podujatie sa uskutoční 8. decembra 2017 v čase od 18.30 hod. v centrálnej knižnici na Divadelnej ulici č. 5 (vedľa Slovenského komorného divadla) v priestoroch bývalej čitárne.

Vianočné hviezdičky z korálok

V čarovnom predvianočnom čase pripravujeme pre všetkých milovníkov hand made tvorby poslednú tohtoročnú tvorivú dielňu pod názvom Vianočné hviezdičky z korálok. Ako sám názov napovedá budeme z drôtika a korálok vyrábať prekrásne ozdoby na stromček vo forme hviezdičiek.
Tvorivá dielňa sa uskutoční 13. decembra 2017 o 15.00 hod. v literárnej klubovni centrálnej knižnice. Vstup na podujatie je s platným čitateľským preukazom alebo po zaplatení jednorazového vstupného 0,50 €.

Literárne Vianoce

11. decembra 2017 pozývame všetkých milovníkov Vianoc, vianočných zvykov a melódií na podujatie pod názvom Literárne Vianoce. Vianočnú atmosféru vykúzlia členovia literárneho klubu Duria spolu so speváckym súborom Priekopčanka a potešia nás poetickými vianočnými príbehmi i prekrásnymi vianočnými koledami a piesňami.
Podujatie sa uskutoční v centrálnej knižnici, v konferenčnej miestnosti o 16.00 hod. a vstup je voľný!

ZDROJ: Turčianska knižnica

Komentáre