Polícia v Martine žiada verejnosť o pomoc, kradli a následne vybrali hotovosť

Krimi, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Polícia v Martine vedie vyšetrovanie vo veci prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty v súbehu s prečinom krádeže.

„Doposiaľ neznámy páchateľ 20. júna medzi 12.45 a 13.42 hodinou v obchodnom dome v Martine odcudzil z bielej plátennej tašky položenej v nákupnom košíku koženú peňaženku s dokladmi a hotovosťou a platobnou kartou. Následne neznámy páchateľ vykonal platobnou kartou výber finančnej hotovosti z bankomatu vo výške 500 eur, vzápätí sa pokúsil o opakovaný výber finančnej hotovosti, ktorý sa mu nepodaril z dôvodu prekročenia denného limitu na výber hotovosti,“ informovala o prípade krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

V tejto súvislosti sa polícia v Martine obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožňovaní neznámej ženy a muža, ktorí sú zachytení na záberoch priemyselnej kamery.
„Akékoľvek informácie k neznámym osobám je potrebné oznámiť na bezplatnej linke 158, emailom na adresu juraj.schenk@minv.sk, alebo osobne na Okresnom riaditeľstve PZ v Martine, či ktoromkoľvek oddelení PZ,“ dodala na záver Balogová.

Polícia v Martine žiada verejnosť o pomoc, kradli a následne vybrali hotovosť

ZDROJ: Turčania.sk, foto: PZ SR

Komentáre