Pohľad spať: Ako dopadol Môj proces č.4 ?

Kultúra, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Môj proces č.4 sa uskutočnil 17. novembra 2018, kde sa na jednom mieste v martinskom Barmuseu stretli umelci, ako aj obdivovatelia vizuálneho a audiovizuálneho umenia.

Môj proces nie je bežná akcia, je to o prejave, o tvorbe umelcov, ľudí, o tom ako žijú, rozmýšľajú. Viac ale prezradí ten najpovolanejší, organizátor, vystavovateľ a autor nápadu realizovať projekt Môj proces Martin Novysedlak.

Ako dopadol Môj proces č.4 z tvojho pohľadu, spokojnosť? Aká bola odozva návštevníkov podujatia?
Tento ročník dopadol veľmi dobre, nikdy sa nesnažím myslieť až príliš dopredu a preto nikdy nerozmýšľam nad tým ako dopadne akcia, trocha zamyslenie sa. Z môjho pohľadu? Najviac ma prekvapili samotní ľudia, svojou účasťou, ktorá bola obrovská. Je to krásny pocit, keď vidíte tie pozitívne reakcie a úsmevy. Je to všetko o ľuďoch. Organizačne to bolo zatiaľ najlepšie a to vďačím svojmu tímu, všetkým umelcom, kapelám, djom, každému čo bol priamou súčasnosti toho všetkého. Bolo to aj o tom, že sa zmenil celý pohľad, vizuál, grafická stránka a za to vďačím Alexandre Pílkovej.

Aká bola účasť? Prebehlo všetko ako malo, podľa plánov?
Účasť bola veľkolepá, fakt som nadmieru spokojný. Všetko hralo ako malo a to bolo vidieť aj na mne, usmieval som sa a ešte k tomu spomínané odozvy.

Kedy sa môžu ľudia tešiť na pokračovanie? Pribudnú novinky, alebo pôjde o osvedčený koncept?
Málo kto vie, že pred štvrtým ročníkom procesu som to chcel zrušiť, som rád, že som zmenil názor. Pokračovanie bude, kedy? Rozmýšľal som nad tým, že zmením obdobie, no nespravím to. Ďalší ročník bude opäť koncom novembra. Nechcel by som prezrádzať, hovoriť o tom ako a čím bude výnimočný Môj proces č. 5., je na to čas.

Nakoniec by som sa chcel v prvom rade poďakovať všetkým umelcom: Andrea Mirjanská, Katka Pohánka, tesa, Michal Husár, Dominik Pirháč, Tomáš Orlej, Rado van Sensel Lukáš Pohanka , to v akom zložení sme boli, to bola práve tá správna energia. Zároveň sa chcem poďakovať kapelám a to Unite People a CACIB Dortmund, djom a to DJ EL Gaucho, DJ Peppe a DJ Duky. Adamovi Kmetovi za moderovanie, Rikovi za miešané drinky a ŽRÚT Street Food za lahodiaci catering. Ďalej sa chcem poďakovať Barmuseu, VL médií, Metru, Žrút street food, Pivovaru Martins, Turčania.sk, Martinské eventy a Komete Vrútky.

FOTO:
https://www.facebook.com/adanemethova/media_set?set=a.10215346195905880&type=3
https://www.instagram.com/moj_proces/

 Môj proces dokument

ZDROJ: Turčania.sk, foto, video: archív Martin Novysedlak

Komentáre

ARC PUB MARTIN