Chcete zažiť výnimočnú sobotu? Podujatie 3 v 1 Vás určite nesklame

Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Mesto Martin v spolupráci s Hasičským zborom Priekopa, Práporom výcviku Martin a Posádkovým klubom Martin pre Vás opäť pripravilo obľúbené podujatie 3 v 1.

„Podujatie sa začne o 10.00 hod. tradičnou cyklojazdou z Divadelného námestia do areálu SIM v Priekope, do ktorej sa môže pridať každý, kto má chuť si zdravo zašportovať a navyše tak získa vstup do areálu SIM zadarmo. Už priamo v areáli SIM deti poteší Dráčik Požiarnik, tombola o ceny a rôzne súťaže. Môžu si zajazdiť na kolobežke na dopravnom ihrisku, naučiť sa poskytnúť prvú pomoc alebo dozvedieť sa viac o práci záchranára v stánku hasičov,“ informovala portál Turčania.sk hovorkyňa mesta Martin Zuzana Kalmanová.

Deti ďalej uvidia v obľúbenom železničnom múzeu pekné exponáty a v ZOO farme sa môžu pohrať s milými zvieratkami. „Nebude chýbať ani tradičná jazda drezinou. O zábavu pre staršie vekové kategórie sa postará vystúpenie známej skupiny AYA a ďalší interpreti ako H.S.P.K, MINCE VO FONTANE, S.H.O.P., BEGUN, DE LA BAND a PROBLEM. Počas podujatia budú pripravované kulinárske špeciality a v gril zónach si môžete opekať a grilovať aj vlastné dobroty. Hladní neostanete aj vďaka stánkom s remeselnými a tradičnými výrobkami. 3 v 1 sa v sobotu určite postará o Vašu zábavu,“ ukončila hovorkyňa.

Podujatie 3 v 1

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre