Prinášame súťaž o exkluzívne a podpísané CD Basie Frank Band!

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Ani vy ste si nenechali ujsť jedinečný koncert čoraz obľúbenejšej slovenskej kapely Basie Frank Band v Barmuseu? Či už ste si ho prišli vychutnať osobne alebo ste mali v sobotu 14. októbra iný program, my máme pre vás lákavú súťaž!

Pomerne novovzniknutá hudobná skupina speváčky Barbory Švidraňovej už stihla očariť kvalitnou hudbou či spontánnym prejavom fanúšikov v Banskej Bystrici, Nitre, Poprade a iných mestách. Medzi nimi nechýbalo ani mesto Martin, kde sa kapela predstavila v sobotu 14. októbra 2017. Reč je o klubovom turné s názvom Fenix Tour 2017. Tajomstvom úspechu tohto zoskupenia nie je len pozoruhodný hlas Barbory Švidraňovej či žánrová pestrosť repertoáru. Sú ním aj štyria skutočne kvalitní hudobníci – gitarista Šimon Švidraň, hráč na klávesové nástroje Lukáš Cintula, ďalej Adrián Simonides na base a Matej Richtarčík na bicích. Koncert v martinskom Barmuseu si síce hostia vychutnali posediačky, no energickejšie skladby ich dokázali zdvihnúť zo stoličiek. Ucho náročnejšieho poslucháča si prišlo na svoje pri širokej škále žánrov – nechýbalo funky, jazz, rock, ani soul. Slovenské texty boli pretkávané tými anglickými. Výraznému a dominantnému hlasu a prejavu frontmanky kapely však sedeli úplne všetky.

Je isté, že o skupine Basie Frank Band budeme ešte veľa počuť a pre tých, ktorým sa nechce čakať na ďalší koncert, je tu jedinečná súťaž. Stačí naozaj málo – staňte sa fanúšikom našej stránky Turčania.sk na facebooku, zdieľajte verejne tento článok a automaticky budete zaradení do žrebovania. V hre je CD Basie Frank Band, exkluzívne podpísané celou kapelou len pre nás (a pre vás). Žrebovanie prebehne v sobotu 31. októbra o 22:00 a o víťazovi budeme informovať v stredu 1.11.2017.

Prinášame súťaž o exkluzívne a podpísané CD Basie Frank Band!

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre