Po rokoch sa na pešiu zónu v Martine vrátilo hračkárstvo

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Po rokoch sa na pešiu zónu v Martine vrátilo hračkárstvo

Prekrásne hračkárstvo sa nachádza v historickom rodinnom dome na divadelnej ulici v Martine, v ktorom posledné roky svojho života žil a pracoval historik a botanik Andrej Kmeť.

V tejto budove boli dlhé roky prevádzkované lahôdky, verejnosti známe aj ako predajňa RYBA. Dnes v tomto priestore nájdete prekrásne hračky, ktoré pozitívne vplývajú na pocity a emócie vašich detí.

Správny vývin dieťaťa je dôležitý  a hračkárstvo BRUMKO prináša hračky, ktoré podporujú vnímanie, motoriku, koordináciu a pamäť dieťaťa. Nájdete tu detské knižky, maliarske sady a hračky zamerané na kreativitu, fantáziu a rozvoj zručností.

Po rokoch sa na pešiu zónu v Martine vrátilo hračkárstvo

Dospeláci sa tu v pamäti vrátia do svojich detských čias a budú sa chcieť  opäť stať deťmi. Kým si rodičia prezrú pestrú škálu výrobkov svetových značiek Little Dutch, Janod, Londji, Elou, Small Foot, Djeco, Vilac, BigJigs, CandyLab a iných, tak ich deti sa môžu realizovať v detskom kútiku, ktorý je súčasťou tohto hračkárstva.

Príďte sa aj vy presvedčiť, že nie je hračkárstvo ako hračkárstvo. Toto hračkárstvo ste mohli v Martine spoznať už skôr, nakoľko sa nachádzalo v minulosti pod „slimákom“ na Severe.

Širokú ponuku ich hračiek si už dnes môžete pozrieť z pohodlia domova cez internetový obchod www.brumko.sk, na facebookovej stránke www.facebook.sk/brumko.sk alebo na instagrame @brumko.sk

ZDROJ: PR správa