Užite si piatok trinásteho na veľkej drum and bassovej party!

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Ak cítite potrebu poriadne sa vytancovať a koluje vám v tele aspoň čiastočne drum and bassová krv, určite by ste nemali chýbať v martinskom Rock Pube (Kocka) už tento piatok – 13. októbra 2017. A že piatok trinásteho? O dôvod viac vyskákať zo seba negatívnu energiu a nabiť sa tou pozitívnou.

Turčania.sk oslovili usporiadateľa tejto party, a tak vám prinášame bližšie informácie priamo od neho. „V piatok, 13. októbra, spúšťame novú klubovú sezónu v novom priestore Rock Pubu v zábavnom centre Kocka na Severe. Vedenie klubu je otvorené drum & bassovým akciám a preto veríme, že tu budeme robiť dirty bassky pravidelne. Priestor upravíme, zatemníme, pridáme projekciu, nabombíme zvuk a svetlá od nášho verného Tomáša Hrušku, najlepšieho zvukára od Sniny až po Kysucký Lieskovec…

Hlavným hosťom party bude nádejný producent a vychádzajúca hviezda Kutlo a spolu s ním domáca klasika, ako Ramirez, High Trák, Freeman, Knight, Mino-R a Positron. „Začíname o 20:00 a končíme niekedy po 4:00 ráno. Keďže je to prvá party v týchto priestoroch, nevieme zaručiť, či bude pokračovať do rána. Vstupné je veľmi jemné, len 3 eurá a k tomu má návštevník aj nálepky“, dodáva usporiadateľ akcie.

Vedeli ste, že drum and bass, alebo ak chcete, drum ’n’ bass či DnB, má svoje korene v jamajských zvukoch dubu a reggae? Pre tento žáner sú charakteristické rýchle lámané beaty, často s tempom medzi 160 až 180 úderov za minútu. Každému fanúšikovi drum and bassovej scény je tiež dobre známy fakt, že tento žáner bol hlavne v poslednej dobe rozštiepený do viacerých subžánrov. Za zmienku stojí darkstep, hardstep alebo liquid funk. Ale dosť bolo slov, veď pri hudbe zvlášť platí staré známe – lepšie raz počuť než stokrát čítať. Organizátori akcie Dirty Bass sa na vás tešia už tento piatok po 20:00 v martinskom Rock Pube Kocka.

ZDROJ: Turčania.sk, foto: ilustračné

Komentáre