Peknosti.sk – kabelky a šperky, ktoré môžete mať doma už do hodiny!

PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Hovorí sa, že plniť si sny je hlavným zmyslom života. Jeden taký dlhoročný sen si splnila aj Martinčanka Ivana. Rozhodla sa totiž založiť si internetový obchod s príznačným názvom Peknosti.sk.

Zaujímavé pritom je, že ešte ani celkom nevedela, čo bude obsahom e-shopu, no už presne poznala jeho názov. Slovo peknosti totiž odjakživa považovala za jedno z najkrajších a najpozitívnejších slov a rovnako rada a často ho aj sama používala.

A čo nakoniec zvíťazilo v rozhodovaní, aký sortiment budú Peknosti prinášať ľuďom? Za svoju cieľovú skupinu si zakladateľka e-shopu vybrala ženy. Od toho už bol len krôčik k výberu sortimentu – konkurzom prešli kabelky a šperky.

Peknosti.sk – kabelky a šperky, ktoré môžete mať doma už do hodiny!

Hoci v ponuke obchodu nájdete aj bežne dostupné zahraničné značky, centrom záujmu sa stali handmade poctivé slovenské peknosti. A keď hovoríme poctivé, tak naozaj z tých najkvalitnejších materiálov a ručne vyrobené. Za pozornosť tiež stojí, že množstvo výrobkov, ktoré v e-shope nájdete, patrí medzi originály, vyrobené len po jednom kuse.

„Keďže našou prioritnou hodnotou nie je finančný zisk, ale zisk v podobe dobrého pocitu z toho, že sme niekomu spravili radosť, naše ceny sú aj podľa toho adekvátne nastavené. Rozhodne ich zbytočne nenavyšujeme, no ani nepodliezame, predovšetkým pokiaľ ide o ručnú výrobu“, upresňuje majiteľka internetového obchodu Peknosti.sk.

Zameriava sa však aj na kvalitný zákaznícky servis, ktorý si osvojila po svojom dlhoročnom pôsobení v jednom z najväčších e-shopov na Slovensku. „Je pre mňa mimoriadne dôležité, aby záujemkyňa o nejakú tú peknosť mala vždy dôvod v dobrom si na tento nákup zaspomínať a vrátiť sa. Sama ako zákazník považujem za prvoradé to, ako so mnou obchod komunikuje, aký je otvorený mojim požiadavkám a potrebám. Až následne riešim cenu či rýchlosť dodania.“

Ako pripomína, v dnešnej dobe je internetový trh k začínajúcim „e-shopákom“ neúprosný. Uspeje len ten, kto sa niečím odlíši, ten, kto je ochotný dať zo seba aj niečo navyše. Ak to robí človek bez ľudskosti, poctivosti a nápadu, nemôže prinášať radosť ani zákazníkom a ani sebe.

Na záver preto ešte spomeňme niekoľko výhod a bonusov k nákupu kabeliek a šperkov na www.peknosti.sk:

DARČEK KU KAŽDEJ KABELKE: Stačí, aby vaša objednávka obsahovala aspoň jednu kabelku a my vám k nej automaticky pribalíme aj malý darček ako poďakovanie za nákup práve u nás. Je to prejav nielen vďačnosti, ale aj toho, že si vás naozaj vážime a bude pre nás cťou zásobovať vás stále novými a novými peknosťami. Darček pozostáva z toho, čo nesmie chýbať v žiadnej kabelke.

KOZMETICKÝ DARČEK: Ten vám automaticky pribalíme ku každej objednávke nad 40,00 eur, avšak podmienkou je, aby obsahovala minimálne jednu kabelku (alebo ruksak či batôžtek).

ZÁKAZNÍČKA ROKA: Staňte sa našou zákazníčkou roka! Každý rok, vždy od 1.1. do 31.12., máte možnosť vytvárať si u nás objednávky a zákazníčka s najvyššou finančnou hodnotou objednávok sa stane zákazníčkou uplynulého roka. Okrem tohto lukratívneho titulu bude mať možnosť vybrať si kabelku zadarmo.

ZĽAVA NA ĎALŠÍ NÁKUP: Z každej jednej objednávky si prenesiete zľavu 5 % z jej hodnoty na ďalší nákup. V praxi to znamená, že ak si u nás vytvoríte objednávku za 49,00 eur, z vašej ďalšej objednávky v našom e-shope vám automaticky odpočítame 2,45 eur. Nemusíte pritom zadávať žiadne kódy ani si to pamätať – táto zľava vám bude odpočítaná automaticky.

Nuž a v neposlednom rade je tu aj jedna zaujímavosť vyslovene pre Turčanov! Okrem klasických spôsobov doručenia objednávky, ako je pošta či kuriér, Peknosti.sk ponúkajú aj niečo naozaj ojedinelé. Nielenže si objednávku môžete prebrať priamo v Martine, na vopred dohodnutom mieste a bez poplatku, ale ešte vám ju môžu sami doručiť aj priamo do domu. Táto služba sa týka okresov Martin a Turčianske Teplice a ak si ju zvolíte, kabelka či šperk, ktorý je na sklade, môže byť u vás doma už do hodiny od jej objednania. To už za to stojí, čo poviete?

Peknosti.sk – kabelky a šperky, ktoré môžete mať doma už do hodiny!

ZDROJ: PR správa

Komentáre