Pavel Baričák po roku opäť v Kine Moskva, súťaž o vstupenky

Najnovšie správy, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Pozývame vás na motivačnú prednášku Pavla „Hirax“ Baričáka, autora mnohých bestsellerov, ako aj krst jeho nepálskeho cestopisu Nepál – Cesta okolo Annapúrn, cesta do seba a novej knižočky Vesmírne pravidlá. Prednáška prebehne 22. novembra v čase od 18:00 do 21:00 v Kine Moskva v Martine.

Autor úspešných kníh sa vo svojej prednáške zameria na vzťahy, rozchod, neveru, žiarlivosť, strachy, prítomný okamih a sebaprijatie. Svoje miesto tu budú mať aj témy, ako odpustenie sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenie sa s rodičmi, výchova zameraná na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom. Zamyslíme sa aj nad odbúraním depresívnych stavov, riešením krízových situácií, „prečo si človek priťahuje nedobrého partnera“, zbavením sa blokov a úzkostí z detstva.

V prípade záujmu, po prednáške je možnosť dať si podpísať prinesené knihy, či kúpiť si knihy alebo CD-čka priamo na mieste.

Hudobný doprovod: Michal Kulich (a možno aj iný hosť :-))

Predpredaj 6 eur (7 eur na mieste):
Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11873/martin–prednaska-hirax-o-vztahoch
Ticket Art: https://www.ticket-art.sk/prednasky/martin-prednaska-hirax-13999/

Chcete vyhrať dve vstupenky (súťažíte o 2×2 vstupenky) na prednášku Pavla „Hiraxa“ Baričáka v kine Moskva? Je to jednoduché. Pridajte sa na odber našich týždenných noviniek a budete zaradení do žrebovania, ktoré prebehne 21. novembra 2017 o 16:00 h. Víťaz bude uverejnený na Facebooku Turčania.sk. Držíme palce.

Pavel Baričák po roku opäť v Kine Moskva, súťaž o vstupenky

Odber noviniek zahŕňa jeden odoslaný e-mail v priebehu siedmich dní. E-mail bude obsahovať odkazy na spravodajstvo, novinky, PR správy, denné menu a ďalší obsah z www.turcania.sk. Odoslaním formuláru súhlasíte so zasielaním noviniek z www.turcania.sk.

Plne rešpektujeme Vaše súkromie a konáme výhradne v zmysle platnej legislatívy zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení zákonov č.602/2003 Z.z., č.576/2004 Z.z. a č.90/2005 Z.z..

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre