Online služby SAD Žilina využíva čoraz viac zákazníkov

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Veľkej obľube medzi cestujúcimi spoločnosti SAD Žilina sa tešia ponúkané online služby. Z pohodlia domova si vybavíte dopravnú kartu alebo si ju dobijete kreditom na cestovanie a získate ďalšie výhody.

Obľúbeným spôsobom nákupu a dobíjania dopravných kariet sa stal e-shop SAD Žilina. Dokazuje to počet používateľov, ktorý oproti minulému roku vzrástol o 50 %. Cestujúci si môže dopravnú kartu kúpiť z pohodlia domova, a my mu ju doručíme až k nemu domov, alebo si svoju dopravnú kartu pohodlne dobiť kreditom. Nemusí sa teda obmedzovať hotovosťou a nikde chodiť.

Kúpa a dobíjanie dopravnej karty

Pre kúpu alebo dobitie dopravnej karty stačí urobiť pár klikov na www.sadza.sk. V pravom stĺpci sa nachádzajú dve červené ikonky Kúpiť dopravnú kartu alebo Dobiť kartu. Ak máte záujem o kúpu dopravnej karty, ako prvé si zvolíte príslušné mesto, kde budete kartu využívať (Žilina, Čadca, Martin), kliknete a vypíšete osobné údaje do prehľadnej tabuľky. V tomto kroku si vyberiete aj spôsob prevzatia karty. Dopravnú kartu si môžete vyzdvihnúť vo vybranom klientskom centre alebo vám ju zašleme priamo domov.

Ak si na dopravnú kartu potrebujete nabiť kredit, potom stačí do prázdneho okienka v e-shope, v sekcii Dobiť kredit, zadať SNR číslo vašej dopravnej karty, ktoré sa nachádza na jej spodnom okraji. Zaplatíte online pomocou platobnej karty a kredit vám nabehne automaticky. Ak ste použili priamu platbu, tak nabehne do 3 hodín od zakúpenia. Kartu si môžete dobiť na maximálny kredit 100 €.

Takto môžu cestujúci dobíjať karty nielen sebe, ale aj svojim deťom bez toho, aby ich vybavili hotovosťou.

Na online nákup aj dobitie karty môžete využiť bezplatnú Wi-Fi sieť v našich autobusoch a objednávku tak zrealizovať aj cez svoj smartfón, tablet či notebook priamo v autobuse počas cestovania.

Čo získate pri cestovaní s dopravnou kartou

Používaním dopravnej karty získate zľavu z cestovného. Ďalšou výhodou je bezhotovostná platba. Prispievate tým k zrýchleniu dopravy a získavate zľavy pri nákupoch vo vybranej obchodnej sieti vo výške 10 – 20 % za každých 10 jázd. Aktuálne prevádzky poskytujúce zľavy nájdete na webstránke www.cestujtezadarmo.sk.

Od septembra 2018 sa navyše pri každom dobití karty zapájate do súťaže Dobíjač mesiaca, ktorá pokračuje aj v tomto roku. Každý, kto si cez náš e-shop dobije kartu, je zaradený do súťaže, v ktorej môže vyhrať kredit navyše vo výške 50 % zo sumy, ktorú si naposledy dobil online na svoju dopravnú kartu.

Všetky informácie o online službách alebo o súťaži Dobíjač mesiaca nájdete na www.sadza.sk.

Komentáre