OC GALÉRIA MARTIN: obchodné centrum v srdci Martina otvorené

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Nové obchodné centrum Galéria (OC) priamo v centre Martina dnes (7.12) otváralo svoje brány. Oficiálne otvorenie bolo naplánované na 11:00, počas celé dňa sa v priestoroch OC konali akcie pre deti, nechýbala Emma Drobná alebo Martin Harich.

Obchodné centrum Galéria Martin s plochou 12 000 m2 stojí na mieste bývalého Prioru v centre Martina. Na jeho výstavbu sa spotrebovalo 1913,4 ton výstuže a 11803 m³ betónu.

Svojím zákazníkom bude ponúkať široké nákupné možnosti vo viac ako 60 prevádzkach a viaceré novinky v regióne. Napríklad ako prvé nákupné centrum pritiahne do martinského okresu obľúbené značky H&M, Lindex a Yves Rocher. Centrum prinesie obyvateľom Martina a okolia taktiež kvalitnú gastronómiu, známe módne značky a širokú škálu služieb. Návštevníkom centra budú k dispozícii predajne ako New Yorker, Orsay, CCC, elektro Datart, kníhkupectvo Martinus, drogéria DM, Fann parfumerie, supermarket Billa, lekáreň, banka a mnoho iných.

Nenechajte si ujsť Rozprávkového Mikuláša v OC Galéria Martin.

9. decembra od 13:00 do 16:00 sa budú po celom obchodnom centre pohybovať rozprávkové postavičky, ktoré budú musieť deti hľadať. Vždy, keď postavičku nájdu, dostanú od nej pečiatku na zlosovací lístok. Ak získajú pečiatky od všetkých postavičiek, budú zaradené do zlosovania o ceny.

Ďalšie informácie nájdete na tomto odkaze.

OC GALÉRIA MARTIN: obchodné centrum v srdci Martina otvorené

ZDROJ: Turčania.sk, foto: OC Galéria Martin

Komentáre