Rozprávkový Mikuláš v OC Galéria Martin

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Stanovsková hra so zlosovaním, hudobný program, rozsvietenie vianočného stromčeka, rozdávanie cien a balíčkov, foto s Mikulášom. Toto všetko čaká v sobotu 9. decembra 2017 na najmenších návštevníkov v OC Galéria Martin.

Od 13:00 do 16:00 sa budú po celom obchodnom centre pohybovať rozprávkové postavičky, ktoré budú musieť deti hľadať. Vždy, keď postavičku nájdu, dostanú od nej pečiatku na zlosovací lístok. Ak získajú pečiatky od všetkých postavičiek, budú zaradené do zlosovania o ceny.

Po hudobnom vystúpení Popolušky, Moany, Elzy a Lociky príde o 16:45 Mikuláš a slávnostne rozsvieti vianočný stromček, vylosuje výhercov a rozdá ceny. Kto nevyhrá, nebude musieť byť smutný, Mikuláš rozdá balíčky pre všetky deti a kto bude mať chuť, môže sa s ním a s rozprávkovými postavičkami odfotografovať .

Všetci ste vítaní, Mikuláš a OC Galéria Martin sa tešia na spoločné popoludnie.

Obchodné centrum Galéria Martin bude svoje dvere otvárať návštevníkom už 7. decembra 2017. Súčasťou otvorenia bude bohatý sprievodný program; zaspievajú Emma Drobná a Martin Harich, deti sa môžu tešiť na kúzelníka Meliesa a vystúpenie PACI PAC. Skvelú atmosféru dotvoria Campana Batucada so svojou bubnovou show a to zďaleka nie je všetko. OC Galéria Martin si pre svojich návštevníkov pripravilo aj mnoho súťaží a prekvapení a na záver finále v podobe ohňostroja.

ZDROJ: PR článok, OC Galéria Martin

Komentáre