OC Galéria Martin: Martinský spolok medikov pripravil Školu zdravia

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Vieš ako na tom si? Príď do „Galerky“ a spoznaj svoje zdravie! Martinský spolok medikov si pre Teba pripravil Školu zdravia!

Vieš čo je BMI? Koľko máš v tele tuku alebo akú máš hladinu cukru v krvi? Nie? Všetky tieto otázky a mnoho iného ti zodpovedajú naši martinský medici už 7. apríla v obchodnom centre Galéria v Martine od 13:00 do 18:00, pri príležitosti Svetového dňa zdravia.

Pripravili si pre teba skvelú akciu s názvom Školu zdravia, kde ti stačí 10 min. času a dozvieš sa o svojom zdraví dôležité veci. Vedel si napríklad, že na Slovensku sa na cukrovku lieči vyše 368 084 osôb a ročne k nim pribudne až 22 000 nových prípadov? Ak nechceš byť ďalší, zmeraj si hladinu cukru na jednom z našich stanovíšť, kde ti povieme, ako si na tom a čomu sa vyvarovať. Radi poradíme a vysvetlíme aj mnoho zaujímavého.

Popri tom ti odmeriame tlak, či vyrátame spomínané BMI – Body Mass Index. Poradíme v oblasti zdravej výživy a životného štýlu, dámy naučíme ako si správne vyšetriť prsníky, a nezabudneme ani na pánov. Všetko rýchlo, jednoducho a názorne na modeloch na to určených. Nebude chýbať ani stanovište prvej pomoci, kde sa naučíš, ako zachrániť život človeku. Na margo toho, vyše 50% úrazov sa stáva práve nám blízkej osobe. Keď už budete natrénovaní, ešte si Vás do parády zoberú naši budúci zubári a tí vám povedia ako oslniť svojím úsmevom. Kým si budete rozširovať obzor, my sa vám postaráme o vašich drobcov a v Nemocnici u medvedíka s nimi budeme liečiť ich mackov, a tak im pomôžeme zbaviť sa strachu z lekárov.

„Nikdy nie je príliš skoro alebo príliš neskoro pracovať na zdravšom JA!“ Nebuď TEN, ktorému je všetko jedno! Čakáme ťa.

OC Galéria Martin: Martinský spolok medikov pripravil Školu zdravia

ZDROJ: Mesto Martin

Komentáre