Nový Caffe & Bar Talizman v Martine. Podnik otvorený od siedmej hodiny rannej

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Poznáte to. Prichádzajúce leto, krásne slnečné počasie a vám sa žiada vypadnúť niekam von, spríjemniť si toto letné obdobie. Či už s knihou, alebo spoločne s priateľmi. Ale kam ísť? Chcete vyskúšať niečo iné ako tie staré známe podniky, kde ste už boli nespočetne veľakrát? Výborne, pretože máte skvelú príležitosť zažiť niečo nové!

Začiatkom mája otvorili v Martine časť Priekopa nový podnik Caffe & Bar Talizman, ktorý ponúka veľmi rozmanité a zaujímavé možnosti. Že aké? Tak napríklad možnosť osviežiť svoje telo v tomto horúcom počasí pohárom chutného Hoegaardenu, ktorý určite netreba predstavovať. Ak preferujete radšej desiatku, v ponuke je domáci Martins 10. Tak čo, sympatický výber?

Samozrejme nie je to len o pive. Môžete si dopriať pohárik svojho obľúbeného alkoholu, výber je naozaj veľký. Ponuka je široká, od miešaných alko a nealko nápojov, ktoré dokážu osviežiť nielen telo, ale aj dušu a navodiť príjemný pocit pohody. Nechýbajú ani dokonale vychladené nealkoholické nápoje. Ale samozrejme sa nezabudlo ani na povestných kávičkárov a ich dennú dávku kofeínu, ktorú si môžu dopriať, a to hneď v niekoľkých variantoch, studených či teplých a k tomu si dať chutný zákusok.

Toto všetko si môžete vychutnať v štýlovom interiéri, v ktorom sa budete cítiť pohodlne, alebo môžete zvoliť možnosť veľkej terasy.

Caffe & Bar Talizman je otvorený denne od siedmej hodiny rannej do desiatej hodiny večernej, počas piatka a soboty o hodinu dlhšie. A bonus nakoniec. Oslavujete narodeniny, chcete zorganizovať podnikovú párty alebo seminár? Rezervujte si Caffe & Bar Talizman ešte dnes. A nezabudnite, bar je otvorený počas soboty aj nedele.

Caffe & Bar Talizman nájdete na adrese: Medňanského 5, 036 01 Martin – Priekopa, Slovakia

Nový Caffe & Bar Talizman v Martine. Podnik otvorený od siedmej hodiny rannej

ZDROJ: PR správa

 

Komentáre