Noc duchov, tekvíc a strašidiel, lístky už v predpredaji

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Na záver októbra (28.10) sa môžete tešiť na strašidelnú prehliadku hradu Strečno v nočnej atmosfére s pútavým programom.

V tento strašidelný večer sa na hrad Strečno zletia všetky bosorky a strigy z okolia, preto by ste tu nemali chýbať ani vy. Vstup v kostýmoch je vítaný. Okrem stríg na vás čakajú hradní duchovia, neposedné príšery, žeravé ohne a temné príbehy. Hľadieť budeme i na tmavú nočnú oblohu. Ak budete mať šťastie, môžete sa s duchmi aj odfotiť. Účasť prisľúbil aj neobyčajný lovec démonov. Akčný Fun Helsing si na hrade posvieti na čarodejnice. Vypočujete si aj príbeh Margity a Besnej. Ich povesť je tiež spätá s hradom Strečno a bude súčasťou noci duchov, lebo duchovia obidvoch nešťastníc sú tu stále prítomní. Pre odvážnych bude pripravená ochutnávka zaujímavých jedál v stredovekej kuchyni. Samozrejme, nebude chýbať čaročaj čarovnej noci. Vyvrcholením každej nočnej prehliadky bude impozantná ohňová šou. Vyberte sa s nami pod rúškom noci na hrad Strečno.

Na programe sa podieľajú:

SHŠ Wagus, Kapor na scéne, Black Evils, Cech Terra de Selinan a Krajská hvezdáreň Žilina.

Odporúčame priniesť si so sebou baterky a veľkú dávku odvahy. Program nie je určený pre bojkov a malé deti.

Zmena programu vyhradená.

Vstupenky: Základné vstupné – osoba vo veku od 16 rokov – 6,50 eur
Zľavnené vstupné – osoby do 15 rokov, študenti, dôchodcovia, ŤZP, vojnoví veteráni – 4,50 eur (zľavu uplatníte v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene).

VSTUPENKY ZAKÚPITE TU

ZDROJ: pmzs.sk

Noc duchov, tekvíc a strašidiel, lístky už v predpredaji

Komentáre