Neúplné 3. kolo TFL prinieslo vysoký počet gólov. Zenit upevnil vedenie

Šport, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

V neúplnom 3. kole Turčianskej florbalovej lige (TFL) sa odohrali iba dva zápasy, ktoré priniesli vysoký počet gólov a strelecké hody Zenitu a Spartaka Včelín. Piráti zo Žiaru a Flok ohlásili vo štvrtok v dopoludnajších hodinách, že nie sú schopní nastúpiť na svoje zápasy a tak sa buď rozhodne kontumáciou alebo sa zápasy odohrajú v náhradných termínoch do dvoch týždňov. Kluby sa medzi sebou ešte dohadujú. O ich rozhodnutí vás budeme informovať.

Včelín sa do „nesmrteľných“ pustil hneď od začiatku. Ovládol prvú tretinu vďaka efektívnej streľbe svojich osvedčených kanonierov. Immortals sa snažil, ale vždy, keď sa ako tak dokázal dotiahnuť na svojho súpera, inkasoval ďalšie góly. Včelín až na menšie zaváhania kontroloval celý vývoj zápasu. Koniec stretnutia poznamenali dva osobné testy na oboch stranách za drobnú šarvátku po prerušení hry.

Storm po minulotýždňovom víťazstve nad Žiarom chcel zdolať aj Zenit. Doterajší líder TFL však prvú tretinu vyhral 1:3 a nenechal nič na náhodu. Strom sa snažil bojovným výkonom doťahovať neustále vedenie bordových, ale premárnil veľké množstvo šancí. Zenit naopak trestal každú chybu gólmi a navyšoval vedenie, ktoré bolo po dvoch tretinách 1:6. Tretia tretina už žiadnu drámu nepriniesla. Zenit zdolal Storm 12:5. Ľuboš Finta Brnčal sa vďaka štyrom presným zásahom vyšvihol na prvé miesto v tabuľke strelcov!

Neúplné 3. kolo TFL prinieslo vysoký počet gólov. Zenit upevnil vedenie
V neúplnom 3. kole TFL sa odohrali iba dva zápasy, ktoré priniesli vysoký počet gólov a strelecké hody Zenitu a Spartaka Včelín

Výsledky 3. kola TFL
Immortals Martin – Včelín 6:13 / 2:5,2:6,2:2 / góly: Bažík 1, Ďureje 1, Vaňko 1, Vaverka 1, Haľama 1, Lednický 1, – Kečkeš 3, Fillo 2, Lauro 2, Medvecký 1, Orechovský 1, Remeň 1, Gduľa 1, Vašš 1, Derik 1, FbK Storm – Zenit 5:12 / 1:3,0:3,4:6 / góly: Košťan 2, Vidrich jr. 1, Franek 1, Pravňan 1, – Brnčal 4, Knesl 4, Balla 3, Ďuračik 1,

ZDROJ: -OK-, Turčianska florbalová liga

Komentáre