Nejedzte pizzoviny, jedzte Pizza Brothers

PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Ako sa hovorí, dobrého jedla nikdy nie je dosť. Nejedzte pizzoviny je slogan novootvorenej  donáškovej služby Pizza Brothers, ktorá vsadila na kvalitu a rôznorodosť chutí.

Skvelá pizza so všetkým, čo na nej máme tak radi – s tradičnými aj originálnymi kombináciami surovín, no vždy lahodná, lákavá na pohľad a chutná.

Šunková, Salámová, Fungi, Hawai, Tuniaková, Bačovská, Mexico, Flamenco, Grécka, Zálesák, Pivárska, Kinder alebo Rusnácka – to je len krátky výber píz Pizza Brothers. Vo svojej ponuke má dvadsaťjeden typov pizze a nespočetné množstvo ďalších možných obmien, presne podľa vašej chuti.

Rýchlosť doručenia, veľkosť (40cm) a gramáž (1000g) za cenu 5,99 eur, to znie proste super. A to nie je všetko. Pizza Brothers momentálne pre svojich zákazníkov pripravila bezkonkurenčnú akciu – spojenie pizze, piva, kofoly alebo energetického nápoja.

Vo vybraných podnikoch, krčmách alebo pohostinstvách (Reštaurácia Burra, Fest, Arc Pub) pri objednaní pizze dostanete malé pivo, kofolu, alebo energetický nápoj na účet Pizza Brothers.

Nejedzte pizzoviny, jedzte Pizza Brother

Donášková služba funguje denne od 10:00 do 24:00 hod., v piatok a v sobotu až do 01:00 hod., v nedeľu opäť od 10:00 do 24:00 hod.

Kontakt: 0910 48 28 28 / 0910 38 28 28, www.pizzabrothers.sk

ZDROJ: PR správa

Komentáre