VIDEO: Polícia sa vyjadrila k nástražnému výbušnému systému v Martine

Krimi, Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Policajti NAKA P PZ a príslušníci KR PZ v Žiline včera vykonávali protidrogovú akciu v Martine. Počas domovej prehliadky zasahujúci policajti identifikovali podozrivý predmet ako nástražný výbušný systém, ktorý mala prichystať podozrivá osoba.

Následne policajti evakuovali obyvateľov domu a na miesto bol privolaný pyrotechnik, ktorý podozrivý predmet zaistil. Podozrivý predmet je v súčasnosti predmetom skúmania na Kriminalistickom a expertíznom ústave.

VIDEO: Polícia sa vyjadrila k nástražnému výbušnému systému v Martine

Vzhľadom na prebiehajúce úkony nebudem poskytovať žiadne bližšie informácie.

Stanovisko k prípadu v Martine

STANOVISKO K PRÍPADU V MARTINEPolicajti NAKA P PZ a príslušníci KR PZ v Žiline včera vykonávali protidrogovú akciu v Martine. Počas domovej prehliadky zasahujúci policajti identifikovali podozrivý predmet ako nástražný výbušný systém, ktorý mala prichystať podozrivá osoba. Následne policajti evakuovali obyvateľov domu a na miesto bol privolaný pyrotechnik, ktorý podozrivý predmet zaistil. Podozrivý predmet je v súčasnosti predmetom skúmania na Kriminalistickom a expertíznom ústave. Vzhľadom na prebiehajúce úkony nebudem poskytovať žiadne bližšie informácie.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 21. jún 2017

ZDROJ: PZ SR, foto: Televízia Turiec

Komentáre