Na internete sa dá nakupovať aj tak, že sa vám časť peňazí vráti. Ukážeme vám ako na to

PR články

Nakupujete online? A poznáte výraz cashback? Používa sa na taký nákup, kde sa vám určité percento z hodnoty nákupu vráti. A nie vo forme nejakých bodov, či bezcenných darčekov, ale priamo vo forme peňazí. Ak sa stretnete s funkciou cashback v jedinom obchode, je pomerne ťažké ho využiť, ide väčšinou o malé sumy.

Čo ak vám ale niekto ponúkne výber z vyše 150 obchodov, kde sa vám z každého nákupu vráti až 15% jeho hodnoty na jedno spoločné miesto, do vašej peňaženky? Už aj na Slovensku existuje takáto služba. Volá sa Tipli.sk.

Tento systém spája tri výhody: pohodlný a výhodný nákup cez internet, obrovský výber eshopov a dodatočná „zľava“ vo forme vrátenie peňazí. Okrem množstva slovenských eshopov nájdete v ponuke aj takých gigantov ako AliExpress či Ebay. Nakúpite tak prakticky hocičo, od drogérie, cez nábytok, šaty, elektroniku až po dovolenky. A všetko s úsporou pár percent. Čím viac nakupujete cez tento systém, tým viac usporíte.

Pre čitateľov Rimava.sk teraz Tipli ponúka aj osobitnú výhodu, bonus 5 EUR k vášmu Tipli účtu po prvom nákupe!

[su_button url=“https://www.tipli.sk?p=95957&et=pure&cs=steps“ target=“blank“ style=“stroked“ background=“#ee7836″ color=“#ffffff“ size=“5″ center=“no“ icon=“icon: arrow-circle-o-right“ icon_color=“#ffffff“ text_shadow=“0px 0px 0px #ffffff“]Registrujte sa bezplatne na Tipli.sk[/su_button]

[su_pullquote align=“right“]

Niekoľko konkrétnych príkladov, akú sumu viete získať späť pri nákupe:

Aliexpress – až 6%
BonPrix – 5,4%
GymBeam – až 12%
Hej.sk – 3,6%
Baťa – 4,2%
Deichmann – 4,8%
OKAY – až 3,6%
4Home – 4,8%
TPD – 3%
Bionatural – 6%
Booking.com – až 3,6%
BigOn – 5,4%

[/su_pullquote]

 

Ako to funguje?

  1. Kliknite sem a zadaním emailovej adresy si vytvorte bezplatnú registráciu na Tipli.sk
  2. Na stránke Tipli.sk si vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť tovar a pomocou oranžového tlačítka sa prekliknite do samotného obchodu.
  3. Ďalší postup sa nijak inak nelíši od bežného nákupu – vyberiete a objednáte tovar.
  4. Akonáhle v obchode nakúpite, obchodník dá o vašom nákupe vedieť Tipli. Z ceny každého potvrdeného nákupu získate časť peňazí naspäť. Žiadne kredity, ale peniaze rovno na váš Tipli účet.
  5. Nazbierané peniaze si dáte poslať z Tipli priamo na Váš bankový účet.

Podrobný popis nájdete pod položkou „Ako to funguje“ na hornej lište stránky Tipli.sk.

To znie až príliš dobre! V čom je háčik?

Žiadny nie je! Cashback portály fungujú po celom svete, ale na Slovensku zatiaľ tak známe nie sú. Hovoríte si, odkiaľ sa tie peniaze na odmeny vlastne berú? Je to jednoduché. Cashback prepojuje 3 strany – zákazníka, e-shop a cashback portál. Obchodník získa vďaka cashback portálu nových zákazníkov a predá svoje produkty. Týchto zákazníkov odmení prostredníctvom cashback portálu za ich nákup a vernosť. Je lepšie dať peniaze priamo zákazníkom, než ich minúť za všetky tie billboardy a TV reklamu, nemyslíte?

[su_button url=“https://www.tipli.sk?p=95957&et=pure&cs=steps“ target=“blank“ style=“stroked“ background=“#ee7836″ color=“#ffffff“ size=“5″ center=“no“ icon=“icon: arrow-circle-o-right“ icon_color=“#ffffff“ text_shadow=“0px 0px 0px #ffffff“]Registrujte sa bezplatne na Tipli.sk[/su_button]

 

Zaujala vás táto téma? Podrobnejšiu recenziu portálu Tipli.sk a naše skúsenosti s ním nájdete tu…

[su_box title=“Pár tipov pre prácu s Tipli.sk“ box_color=“#80b638″]

Tip 1: Pre získanie cashbacku je dôležité, aby ste sa do obchodu preklikli cez Tipli.sk, aby to obchodník zaregistroval. Vždy pred nákupom teda choďte na Tipli.sk, vyhľadajte svoj obchod a tak pokračujte v nákupe.

Tip 2: Buďte trpezlivý. Po nákupe sa Vám odmena zaregistruje a objaví na Tipli.sk do 48 hodín (keď ho obdchodník potvrdí), zväčša ale do niekoľkých hodín. Odmenu si na svoj bankový účet viete poslať až potom, keď bude po registrácií aj potvrdená, čo môže trvať aj 2-4 týždne. Tipli.sk totiž musí počkať na to, aby obchod dostal peniaze za nákup, odoslal tovar, vy ste ho prebrali a ešte aby prešla zákonom stanovená doba, kým môže kupujúci tovar vrátiť.

Tip 3: Na výplatu minimálnej potvrdenej odmeny neexistuje žiadna minimálna hranica. Môžete požiadať o prevod hoci aj 1 centa

Tip 4: Keď si vyberiete obchod na stránke Tipli.sk, oplatí sa preštudovať stránku s popisom obchodu. Niektoré obchody majú špecifické podmienky, ako rôzne percentá na rôzne kategórie tovaru, alebo napr. povinnosť previesť nákup do určitého času po prekliku. Ale nájdete tam aj iné zaujímavé informácie, napr. o akciách, alebo zľavové kupóny na nákup v danom obchode.

Tip 5: Ak vás téma zaujala, pozrite si porovnanie troch najznámejších cashback portálov na Slovenskom trhu.

[/su_box]

Zdroj: Reklamný článok