Na martinskom kúpalisku bude znieť tvrdá muzika. Krutofest 2019 otvorí svoje brány 22. júna

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, TOP_1, Všetky správy

Na martinskom kúpalisku bude znieť tvrdá muzika. Krutofest 2019 otvorí svoje brány 22. júna

Martinský metalový festival KrutoFest, ktorý sa uskutoční 22. júna 2019 na martinskom kúpalisku, uzavrel zostavu pre tento rok.

Headlinermi večera sa stali spriaznené spolky a to ruský folk metalový Grai a domáci pagan metalový Ramchat.

Tatári Grain nebudú jediní, ktorí vo svojej zostave budú mať ženské krásne zjavenia. Rovnako tak moravský folk metalový Wolfarian majú vo svojej zostave dve dievčatá a ani folkový Strigôň z oravskej Nižnej sa nedá zahanbiť svojou sympatickou speváčkou.

Mimo týchto spomínaných skupín zahrajú ešte Achsar (viking metal, Levice), F. O. B. (death metal, Čechy), Performed (thrash metal, Prievidza), Podpoľanica (pagan metal, Zvolen), Vendeta (thrash metal, Martin), Sorgoth (black metal, Bytča), Inner Scream (alternatívny death / black metal, Prievidza) a Guardians Of Asgaard (tribute to Amon Amarth, Bratislava).

„Vytvorili sme KrutoFest hlavne na podporu domácej slovenskej scény. Kto si pozrie zostavu, uvidí v nej mnoho domácich kapiel. Nemáme v pláne, aby sa z neho stal „megaveľký fesťák“, naopak, ide nám o kamarátsku domácu atmosféru, kde si fanúšikovia môžu pohovoriť s kapelami, vypiť s nimi pivo. Proste návrat do deväťdesiatych rokov. Žiadne žetóny, prehnaná ochranka, naopak, parkovanie, stanovanie a aj kúpanie v zdarma v cene vstupenky,“ informoval o festivale jeden z organizátorov.

Vstupenky nájdete v sieti PredPredaj,prípadne aj na Hirax Shope. Na mieste budú za cenu 19 eur.

Viac informácií nájdete na FB stránke udalosti festivalu KrutoFest.

ZDROJ: PR správa

Komentáre