Na ceste popod Strečno si pripravte ešte pevnejšie nervy, začína rekonštrukcia mosta

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Od pondelka 10. júna do 10. novembra 2019 prebehne v Strečne rekonštrukcia jedného z dvoch mostoch, ktoré sa nachádzajú na hlavnom ťahu Žilina – Martin. Informácie poskytol krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

„Cestná premávka bude na ceste III/2087 (pod mostom) počas jednotlivých etáp (pravá, ľavá polovica resp. stred podjazdu) dopravnými značkami a zariadeniami vedená striedavo po voľnej polovici mostného objektu o šírke min.3,0m (+1,0m koridor pre chodcov) s reguláciou dopravy cestnou svetelnou signalizáciou (v prípade potreby zabezpečí zhotoviteľ reguláciu náležite vystrojenými a poučenými osobami), výnimočne v nevyhnutných prípadoch bude premávka na interval max.10 min zastavená regulovčíkmi úplne,“ informoval ďalej hovorca.

Ako na záver dodal, polícia žiada účastníkov cestnej premávky o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie dočasného dopravného značenia. Aktuálne informácie zo Žilinského kraja nájdete na Facebooku pod názvom „Polícia SR – Žilinský kraj“, alebo priamo na adrese www.facebook.com/KRPZZA.

ZDROJ: Turčania.sk, foto: ilustračné

Komentáre