Foto: Tradičný Mošovský jarmok pokračuje aj dnes

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Už od včera to v Mošovciach žije. Je za tým udalosť roka, nazývaná aj siedmym divom Turca – Mošovský jarmok. Portál Turčania.sk vám preto prináša aktuálne informácie o tom, čo si dnes organizátori pripravili pre návštevníkov tohto podujatia.

Foto: Tradičný Mošovský jarmok pokračuje aj dnes

Široko-ďaleko obľúbený Mošovský jarmok tento rok moderujú populárna speváčka Marcella Molnárová a známy imitátor Robo Kajzer. Hlavnou hviezdou včerajšieho (piatkového) programu bol český Zlatý slávik Dalibor Janda. Dnes, v sobotu, sa môžete tešiť na koncert obľúbenej hudobnej kapely Horská chata, ktorá sa predstaví o 17:00. Vychutnať si môžete aj vystúpenie folklórneho súboru Vtáčnik. Chýbať nebude ani populárna skupina Kortina a hlasivky si potrénujete pri známej Hodrušanke. Aj dnes sa budete môcť zapojiť do rôznych súťaží či vyšantiť svoje ratolesti na kolotočoch. O 15:00 si môžete pozrieť recitál Marcelly Molnárovej a po zotmení sa nezabudnite poriadne vytancovať na diskotéke. Samozrejme, len ak ešte vládzete po včerajšku. 🙂 A vládať by ste určite mali, pretože na všetkých jarmočníkov čaká v rámci diskotéky aj jedna špecialita – Strong by Zumba.

Ani dnes, v sobotu, nebude chýbať tradičná oblastná výstava drobných zvierat, ovocia, zeleniny a kvetov. Tento rok čaká na odvážnych návštevníkov jarmoku aj nezabudnuteľný zážitok – let helikoptérou. Ak teda máte chuť aj na kúsok adrenalínu, zastavte sa za domom Jána Kollára, kde bude mať táto atrakcia svoje stanovište.

Spoločnosť SAD Žilina informuje aj o možnosti využitia pravidelných a mimoriadnych spojov v dnešný deň. My vám prinášame ich rozpis.

Odchody autobusov z Martina do Mošoviec:

Pravidelné spoje: 10:30 14:10 15:50 hod.
Mimoriadne spoje: 10:00 10:30 hod.

Odchody autobusov z Mošoviec do Martina:

Pravidelné spoje: 12:45 14:57 16:45 18:02 20:42 hod.
Mimoriadny spoj: 17:00 hod.

Autobusová zastávka bude, ako každoročne, opäť presmerovaná na Ulicu Frica Kafendu a na dočasnú zastávku pri futbalovom ihrisku.

Prajeme vám krásnu jarmočnú sobotu plnú dobrej nálady a príjemných stretnutí.

Mošovský jarmok piatok 6. október 2017

ZDROJ: Turčania.sk, foto: Tomáš Kopecký

Komentáre