Mošovský jarmok dnes privíta Zlatého slávika Dalibora Jandu

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Nastal deň, na ktorý sa po celý rok tešia nielen Mošovčania, ale aj všetci priaznivci tradičného Mošovského jarmoku. Portál Turčania.sk vám preto prináša aktuálne informácie o tom, čo si dnes organizátori pripravili pre návštevníkov tohto podujatia.

Mošovský jarmok dnes privíta Zlatého slávika Dalibora JanduŠiroko-ďaleko obľúbený Mošovský jarmok budú tentoraz moderovať populárna speváčka Marcella Molnárová a známy imitátor Robo Kajzer. Hlavnou hviezdou dnešného (piatkového) programu bude český spevák s nezameniteľným „chraplákom“ Dalibor Janda. Jeho vystúpenie je naplánované na 17:00. Po ňom, o 18:00, sa môžete zabaviť na show Kajzer + Meluš a po nej príde na rad obľúbená Drietomanka. Počas celého dňa sa malí aj veľkí budú môcť zapojiť do rôznych súťaží, chýbať nebude ani tradičná oblastná výstava drobných zvierat, ovocia, zeleniny a kvetov. Oficiálny začiatok jarmoku je naplánovaný na 10:00. Predpoludním môžete prísť podporiť deti z miestnych škôl a ich vystúpenie. O 15:30 sa vaše ratolesti môžu tešiť na Zúbkovú vílu, tí väčší na známu Marcellu Molnárovú. Vo večerných hodinách, po dobrom guláši a teplej medovine, sa určite dobre zabavíte na diskotéke. Tá, samozrejme, nesmie chýbať ani tento rok a poriadne sa vytancovať môžete až do polnoci.

Podujatie bude pokračovať aj v sobotu a my vás budeme, pravdaže, informovať aj o ďalšom programe. V sobotu budú zároveň k dispozícii posilnené spoje a autobusová zastávka bude, ako každoročne, opäť presmerovaná na Ulicu Frica Kafendu a na dočasnú zastávku pri futbalovom ihrisku. Jarmok je špecifický veľkým počtom remeselníkov a bohatým sprievodným programom. O tom, že organizátori si každým rokom dvíhajú latku vyššie a vyššie, svedčí aj fakt, že zatiaľ čo prvého ročníka sa zúčastnilo približne 30 predajcov, dnes tu nájdete vyše 400 stánkov.

Snáď vás nie práve vľúdne počasie neodradí od návštevy 23. ročníka obľúbeného Mošovského jarmoku. Veď je to udalosť s naozaj jedinečnou atmosférou, ktorú si plnými dúškami každoročne užívajú nielen Mošovčania, ale aj celý región. Prajeme vám krásne jarmočné chvíle plné dobrej nálady a príjemných stretnutí.

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre