VIDEO: Mladík z Martina prepadol žilinské potraviny, odniesol si 20 eur

Krimi, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Žiline obvinil zo zločinu lúpeže 22-ročného mladíka z Martina. Skutku sa mal dopustiť ešte vo februári v Žiline na ulici P.O. Hviezdoslava v podchode železničnej stanice. Mladík mal vstúpiť do predajne potravín, po vstupe s rukami vo vreckách mal predavačke povedať, aby otvorila a ukázať mal na pokladňu.

Svoju požiadavku mal následne doplniť vyhrážkou, ktorú aj zopakoval, čím u predavačky vzbudil obavu o život a zdravie. Žena na to otvorila pokladňu a položila na predajný pult 20 eur bankovku. Túto si mal mladík zobrať. Z predajne mal odísť na neznáme miesto. Predavačka žiadne zranenie neutrpela.

„Na prípade žilinská polícia intenzívne pracovala a v jej rukách napokon skončil mladý Martinčan. Obvinený je stíhaný na slobode a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov,“ uvádza polícia na svojom facebookovom profile.

Lúpež za pár eur

STÁLA MU 20-EUROVÁ LÚPEŽ ZA TO? Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Žiline obvinil zo zločinu lúpeže 22 ročného mladíka z Martina. Skutku sa mal dopustiť ešte vo februári v Žiline na ulici P.O. Hviezdoslava 1 v podchode železničnej stanice. Mladík mal vstúpiť do predajne potravín, po vstupe s rukami vo vreckách mal predavačke povedať, aby otvorila a ukázať mal na pokladňu. Svoju požiadavku mal následne doplniť vyhrážkou, ktorú aj zopakoval, čím u predavačky vzbudil obavu o život a zdravie. Žena na to otvorila pokladňu a položila na predajný pult 20 € bankovku. Túto si mal mladík zobrať. Z predajne mal odísť na neznáme miesto. Predavačka žiadne zranenie neutrpela. Na prípade žilinská polícia intenzívne pracovala a v jej rukách napokon skončil 22 ročný Martinčan. Obvinený je stíhaný na slobode a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 13. marec 2018

Komentáre